PonukaTopovať

S pridanou hodnotou. EXKLUZÍVNE na predaj netypický byt v Humennom (N146-113-MIM

74 999 €


Humenné
Pridané: 12. 06. 2021

N146-113-MIMa
Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE ponúka na predaj rozlohou veľký a dispozíciou netradičný 3-izbový byt s balkónom na Sídlisku I v Humennom.

Bývanie len na skok od centra mesta, v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, v obľúbenej tehlovej bytovke, na výbornom poschodí, v pôvodnom stave a so zaujímavými bonusmi, ponúka tento 3 izbák.
Takýchto ponúk veľa nebýva. Táto nehnuteľnosť v sebe skrýva neuveriteľné čaro "starého bytu" s obrovským potenciálom vytvoriť z neho moderné bývanie.

Byt sa nachádza na Sídl. I, je v osobnom vlastníctve, na 1. poschodí (z 2, nie prízemie), v tehlovom bytovom dome bez výťahu.

Na ploche 82 m2 je vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, obývačka s výstupom na balkón, spálňa, detská izba s funkčnou kachľovou pecou a 2 komory (jedna zo spálne, druhá z kuchyne ( je možné ich prepojenie).

Kúpeľňa je murovaná, ale pôvodná. WC samostatné. Zrušením jednej špajze (resp. obidvoch) je možné dispozične zmeniť, teda zväčšiť kúpeľňu (s prirodzeným denným svetlom cez veľké okno).

Parkety sú pôvodné, drevené, ale v ukážkovom stave.

Rozvody elektriny v byte sú pôvodné.

NÁKLADY na bývanie : 150,- eur/mesiac/2 osoby energie

K bytu prislúchajú 2 murované pivnice v suteréne bytového domu, nájomníkom je k dispozícii aj spoločná miestnosť na odkladanie bicyklov a kočíkov.

VÝHODY :
- Super poschodie
- BALKÓN
- pôvodný stav
- netypická dispozícia

Foto na vyžiadanie v RK.

Sme realitná kancelária pôsobiaca v rámci celého Slovenska, svoju pečať chceme zanechať aj na Zemplíne, v meste Humenné a blízkom okolí. Vďaka nám si už množstvo ľudí našlo svoj nový domov, alebo sa s radosťou rozlúčili so svojou nehnuteľnosťou, aby tam, kde oni končia, niekto iný začal snívať svoj sen o ideálnom bývaní. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Veľmi radi by sme aj vám pomohli s kúpou či predajom vašej nehnuteľnosti. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu, ktoré vás nebudú nič stáť.

Na všetky vaše ďalšie otázky odpovieme a pripomienky vysvetlíme pri osobnej prehliadke.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv.

V prípade záujmu ma kontaktujte...
Váš maklér

CENA

74 999 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0950 103 136

ID EVA9549