PonukaTopovať

Stavebný pozemok Košice, projekt, stavebné povolenie, vizualizácia RD v cene - EZA9915

115 000 €


Košice
Pridané: 15. 05. 2024

Uvažujete o vlastnom bývaní v rodinnom dome, ale nechce sa vám kvôli vysokým cenám pozemkov von z Košíc? Nechcete bývate na vidieku a predsa túžite po peknom kúsku prírody okolo svojho domu?

Patrik Janok z Diamond Reality ponúka na predaj jedinečný rekreačný pozemok v intraviláne mesta s možnosťou celoročného bývania v lokalite Košice IV nad Drozdiou ulicou.

Pozemok s úctyhodnou rozlohou 1935m2 a prístupovou cestou 295m2 vám poskytne súkromie, kľud a výhľad.. Pritom všetkom sa do centra mesta dostanete autom za 6 minút.

Siete:

- vlastná voda z vŕtanej studne

- elektrina v dosahu pod pozemkom

- výstavba kanalizácie je už schválená pod pozemkom na Drozdej ulici

V cene tohoto pozemku je vizualizácia a projekt zaujímavého rodinného domu s vybaveným stavebným povolením. Projekt rodinného domu zahŕňa 5 izieb, 3 kúpeľne, zastavanú plochu 190m2, obytnú plochu 177m2.

K pozemku vedie vlastná prístupová cesta. Pod pozemkom je aj parcela určená na chodník, aj na tejto parcele má majiteľ pozemku samozrejme podiel.

Orientácia pozemku je super, slniečko z juhu a západu.

Pre koho je tento pozemok vhodný? Pre každého kto chce postaviť dom na zaujímavom pokojnom mieste. Kto má rád pestovanie stromov, chce si napríklad založiť vlastný sad, chovať včely, mať pár domácich miláčikov. Pre niekoho kto má rád výhľad a v bežnej zástavbe sa cíti stiesnene.

V prípade záujmu volajte kedykoľvek m. 0905513697

CENA

115 000 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9915