PonukaTopovať

Stavebný pozemok s krásnymi výhľadmi ID:192-14-BIDZ - EZA1209

50 000 €


Turík
Pridané: 28. 03. 2024

ID:192-14-BIDZ
Ak máte rád krásny výhľad na okolitú scenériu Vysokých a Nízkych Tatier a to priamo z okna Vášho vysnívaného domu, tak táto ponuka je ideálna možnosť.
Pozemok o rozlohe 635m2 sa nachádza v na začiatku obce Turík, ktorý je v územnom pláne obce zahrnutý pre výstavbu rodinného domu s 30% zastavanosťou. Stačí si vybrať projekt domu podľa vlastných predstáv a stavať môžete už teraz. Pozemok je obdĺžnikového tvaru s rozmermi 20x32m. Pri pozemku sa nachádza elektrika a je tu schválené pripojenie sa k obecnému vodovodu ktoré je už zaplatený. Odpad je nutné riešiť žumpou, nakoľko kanalizácia sa v obci nenachádza.
Pozemok s parc. číslom 292/16 sa nachádza v svahovitom teréne čo si bude vyžadovať popracovať na umiestnení domu ale pocit neskutočného výhľadu a slnečné lúče počas celého dňa za to stoja. Kúpou pozemku získate aj podiel na prístupovej ceste ktorá je momentálne spevnená a vysypaná štrkovým násypom. ( bolo už udelené stavebné rozhodnutie aj na asfaltovú cestu).
V cene 50 000 Eur je odsúhlasená majiteľom a zahŕňa cenu pozemku aj s prístupovou cestou, kompletný právny servis ako aj všetky poplatky spojené s prepisom a prevodom Nehnuteľnosti.
Pozrite si video pripravené pre Vás a vychutnajte si pohľad aký budete mať z kuchyne alebo obývačky VÁŠHO NOVÉHO DOMOVA : https://youtu.be/tN-7-T0LpJs
Buďte medzi prvými a kontaktujte ma na 0905 892348 alebo mailom dzurisova@realitybemi.sk

CENA

50 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA1209