Úspešná prevádzka na odstúpenie - Flipper wash

Zadarmo


Bratislava - Karlova Ves
Pridané: 07. 09. 2020

Celková úžitková plocha
220 m2

Jedinečná podnikateľská príležitosť v podobe unikátnej (tzn. jedinej na Slovensku) samoobslužnej práčovne Flipper wash v Karlovej Vsi.
 
O prevádzke:
Flipper wash je známa nie len pre obyvateľov Karlovky. Za 13 rokov svojho pôsobenia si získala nadšencov aj z odľahlejších častí či susedných krajín. Je určená pre jednotlivca ale s obľubou ju využívajú prevádzky, reštaurácie, hotely, wellnessy či Airbnb prenajímatelia na rýchle, profesionálne, hygienické a cenovo dostupné pranie. 22 profesionálnych práčok s kapacitami od 6.5 až do 17 kg si poradí s každou požiadavkou. Unikátny systém predhrievania vody (v kotloch) či úpravy vody zabezpečuje rýchly a efektívny výsledok. O vysušenie prádla sa postará 14 bubnových sušičiek s rôznou kapacitou. Okrem prania poskytuje prevádzka aj možnosť manglovania či žehlenia, a tak svoje prádlo prinesiete domov v top stave.
Pre viac informácií o prevádzke, odporúčame navštíviť stránku flipperwash.sk
 
Informáciu o cene poskytujeme individuálne/osobne aj spolu s rozborom nákladov a očakávanou návratnosťou investície
 
Predmetom predaja je kompletné profesionálne zariadenie, na ktoré súčasná majiteľka dáva osobnú záruku pol roka. Práčky sú v top stave a v cca polovici svojej predpokladanej životnosti (min. funkčnosť 25 rokov). Bez akýchkoľvek závad poslúžia viac ako ďalšie desaťročie. Nakoľko sú pravidelne servisované, odhadujeme aj dlhšiu životnosť. Okrem viditeľného zariadenia je súčasťou unikátny komplex servisných komôr či kotolne, ktoré zabezpečujú funkčnosť práčovne. 

Predmetom predaja je aj kompletne celá spoločnosť Nexion s.r.o., ktorá vznikla v januári roku 2006 za účelom zriadenia a prevádzkovania samoobslužných práčovni FLIPPER WASH na uzemí Slovenskej republiky. Súčasťou je samozrejme aj databáza klientov, účtovníctvo i know how.
 
Prevádzka je dlhodobo v prenajatých priestoroch, avšak majitelia priestorov sú ochotní jednať o ich odkúpení.
 

CENA

Zadarmo


Leaders & Partners,(L & P reality)

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0905 153 893

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EUA4888