PonukaTopovať

Záverečné bakalárskej či diplomové práce

Dohodou


Bratislava I
Pridané: 21. 04. 2022

Nevieš si dať rady s písaním záverečnej bakalárskej alebo diplomovej práce? Alebo sa pripravuješ na doktorské štúdium a nevieš, kde začať pri písaní svojho zámeru, koncipovaní témy a metodológie? Kontaktuj ma! Ponukám ti súkromné konzultácie, ktoré budú prispôsobené tvojej téme, a tiež vybranej problematike, ktorej nerozumieš. Dám ti spätnú väzbu a rád ti pomôžem v nižšie uvedených oblastiach:
- Formálna úprava záverečnej práce.
- Tvorba rešerše literatúry – naučím ťa, ako si vyhľadať odbornú literatúru k téme, ktorú skúmaš, a v ktorej sa potrebuješ zorientovať. Ukážem ti Open Access, ale aj platené databáze, v ktorých nájdeš tú najaktuálnejšiu literatúru a aktuálny výskum (všetko vo formáte pdf a z pohodlia domova).
- Ukážem ti ako sa v tisícoch článkov rýchlo zorientovať, ako si literatúru utriediť, a aké máme možnosti a postupy.
- Ukážem ti postupy a vysvetlím metódy citovania.
- Vysvetlím ti zásady pri písaní odborného textu, ako pracovať s priamou citáciou a parafrázou, a tiež všetko to, čo vedie ku konzistentnému a koherentnému akademickému textu.
- Ak potrebuješ, môžeme sa tiež zamyslieť nad metodológiou, avšak zameriavam sa na metodológiu kvalitatívnu, a v odbore pedagogiky.
Toto bolo len krátke priblíženie základných oblastí, v ktorých ti môžem pomôcť. Ostatné ti rád priblížim osobne, individuálne, a to podľa tvojich potrieb a témy, ktorú skúmaš a o ktorej píšeš. Neboj sa ma kontaktovať a využi možnosť mojich konzultácii zameraných na písanie záverečných prác.
Kontakt na mňa je: konzultaciekdpbp@gmail.com

CENA

Dohodou


Jano

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

ID 9EjWELNvpbQJ