PonukaTopovať

Znížená cena a super Investícia! m2 - 1 795 € Atypický Atelier na Grösslingovej

346 000 €


Bratislava
Pridané: 11. 08. 2022

Ponúkame vám na predaj nebytový priestor na Grösslingovej ulici v centre Bratislavy o rozlohe 193 m2 (2 veľkopriestory 83 m2 a 43 m2, zasadačka 23 m2 samostatná kuchynka WC príslušenstvo.
Cena priestoru je 346 000 €
Priestory sa nachádzajú na mierne zníženom prízemí (3 schody) bytového domu s priamym vstupom z 2 ulíc, s oknami a s príjemnou klímou (v lete nie je teplo, netreba klimatizáciu. Prešiel kompletnou rekonštrukciou. Priestor sa využíva ako ateliér. Má 2 prístupy - z Grösslingovej (z bytového domu) alebo Dunajskej ulice (z dvora. Vykurovanie podlahové - el. energiou, nová fasáda. Bezproblémové parkovanie vo dvore, pre 2 autá.
Priestorý sú vhodné na prerobenie na velký byt Loftoveho tipu. Tiež je ideálný na administratívne účely, obchodnú prevádzku, sídlo firmy, apartmánové bývanie alebo aj gastro prevádzku s vonkajším posedením, či tri mensie apártmanové byty. Tiež sú vhodne aj pre zdravotne zariadenie, Fitko, Welness.
Priestor sa nachádza sa v historickom bytovom dome z roku 1922 a je zaradený medzi kultúrnu pamiatku, čo umožňuje aj výbornú investíciu do tejto nehnuteľnosti. Priestor prešiel staršou rekonštrukciou, kde bola vymenená elektrina a miestami bol aj znížený strop, kde boli osadené bodové svetlá, pre lepšiu viditeľnosť. Nemôže tu chýbať ani elektrické podlahové vykurovanie, ktoré si dokážete regulovať v každej miestnosti. Nechýba tu taktiež ani sociálne zariadenia, ktoré si nový majiteľ môže zväčšiť a teda aj rozšíriť o väčšiu kapacitu.

Cena nehnutelnosti je 346 000 € vrátanie provízie pre RK.
. BM Real Estate. je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností, ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou.

Ďalšou našou poskytovanou službou je pôdorysné usporiadanie a Vizualizácia nehnuteľností.
Provízia pre RK zahŕňa nasledovné služby a poplatky:
- kompletný poradenský servis
- kompletný právny servis
- vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky
- notárske poplatky
- katastrálne správne poplatky
- znalecké posudky
- vizualizácie nehnuteľností od architekta
- a iné

Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo.

===Pracujeme profesionálne a diskrétne===

Ostatné informácie a obhliadky: Pavel Kolesar 0904 777 770 on-line ponuka www. bmre. sk

CENA

346 000 €


BM Real Estate s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

BM Real Estate, s.r.o.

Popovova 8, 841 01 Bratislava

Záhradnícka 46, 821 08 Bratislava

43996248

0911722242

krizanovic@bmre.sk

www.bmre.sk


Kontakt

ID EWA6089