PonukaTopovať

!!!Znížená cena!!! Rodinný dom s veľkým pozemkom v Dlhej Lúke okr.Bardejov - EYB8760

210 000 €


Bardejov
Pridané: 07. 02. 2024

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s garážou, altánkom a veľkým pozemkom v Dlhej Lúke, okr. Bardejov.
Domček prešiel v roku 2014 rekonštrukciou a modernizáciou(plastové okná, vchodové dvere, plastové elektrické garážové vráta, laminátové podlahy v obytných miestnostiach,rekonštrukcia a nové vybavenie kuchyne, kúpeľne s WC - rozvody, dlažby, obklady stien, interiérové dvere, sadrokartónové stropy, nové vybavenie kotolne ohrievač TÚV nové ústredné vykurovanie, drevený krov - hambalková strecha nová krytina...)

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/7e60db4c-dfc3-4e88-9bff-6b6ba86a4949

Videoobhliadka: https://youtu.be/sfMlyE17XBU

Dispozičné riešenie :
1.NP (nadzemné podlažie) má riešené tieto miestnosti: vstupná veranda, chodby, WC pod schodmi, schodisko, dielňa kotolňa, obývacia izba, izba, kuchyňa a kúpelňa s WC.
2.NP (nadzemné podlažie) pozostáva z týchto miestností: veranda, vstupná chodba so schodiskom, obývacia izba, spálňa, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC.
Podkrovné podlažie je neobytné, využívané ako pôjdný priestor, ktorý sa do budúcna dá plnohodnotne využiť na ďalšie izby.

Prípojky: elektrická, vodovodná, kanalizačná, plynová a vlastná studňa.

Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 522 m2.
Pozemok prislúchajúci k domu má rozlohu 531 m2.

V prípade záujmu o obhliadku ma prosím kontaktujte tel: 0902 396 312, mailom : klaudia.pavlicko@kingreal.sk alebo osobne v kancelárii na ul. Hviezdoslavova 1 v Bardejove (Hotel pod Bránou).
Poskytujeme kompletný realitný servis a hypotekárne poradenstvo.

CENA

210 000 €


KING REAL

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB8760