PonukaTopovať

Bezplatné školenie základných počítačových zručností (Trenčín) - R6ybkXw0OW3D

Zadarmo


Trenčín
Pridané: 30. 05. 2022

Zlepšite sa v práci s počítačom a budete samostatnejší, zvýšite si šancu na povýšenie v práci, a ešte sa aj budete môcť ukázať priateľom a rodine, keď vy im pomôžete niečo spraviť na počítači alebo internete!

Na bezplatnom kurze "Počítač pre každého" sa naučíte základy práce s počítačom. Presný obsah prispôsobíme potrebám a záujmom účastníkov, ktorí prídu. Zvyčajne školíme začiatky na počítači, prácu so súbormi (kopírovanie, presúvanie, premenovanie. písanie textov vo Worde, prácu s tabuľkami v Exceli, tvorbu prezentácií v PowerPointe, kreslenie v Painte, vyhľadávanie informácií a obrázkov na internete, základy bezpečnosti na internete - podľa potrieb účastníkov.

Školenie prebehne počas 3 víkendov (sobota, nedeľa - 11.6. 12.6. 18.6, 19.6. 25.6. 26.6. 2022) od 9:00 do 17:30 na Stredná odborná škola obchodu a služieb, Jilemnického 554, 911 01 Trenčín. Aby ste sa zlepšili čo najviac, odporúčame prísť na celé školenie. Ak však nemôžte, príďte aspoň vtedy keď môžte - lepšie sa naučiť trochu než nič!

Školenie je pre Vás plne bezplatné. Potrebujete sa však vopred prihlásiť na webovej stránke "Počítač pre každého", na emaily info(zavináč)pocitacprekazdeho. sk alebo na telefónnom čísle +421 910 293 139.

Zoberte si so sebou odhodlanie učiť sa! Bude Vám poskytnuté malé občerstvenie, ale nie obed (obed si zabezpečte sami).

Tešíme sa na Vás!

CENA

Zadarmo


Michal Matúšov

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID R6ybkXw0OW3D