Často kladené otázky

Keď sa užívateľ zaregistruje, má neskôr možnosť zrušiť si svoju registráciu, respektíve užívateľský účet? Ak áno, aký je postup?

Nenávratné zrušenie účtu je možné vykonať po prihlásení. Nachádza sa v pravom menu užívateľského konta - Nastavenia konta a v nastaveniach sa nachádza tlačítko Zrušenie účtu.

Mám záujem podať inzerát, poraďte mi, prosím, ako mám postupovať pri zadaní/podaní inzerátu.

Pridať inzerát je možné na stránke pridania inzerátu, kde si zvolíte z možnosti pridania inzerátu buď ako registrovaný alebo neregistrovaný užívateľ. Samotné pridávanie je veľmi jednoduché a vedený "Sprievodcom pridávania" svoj inzerát pridáte počas niekoľkých minút.

Podal som inzerát, ale spravil som v ňom jednu chybu, tak som ho vymazal. Hneď som vytvoril ďalší. Avšak ten, čo som vymazal tam ešte je, ale ten nový ešte nie je v databáze. Prečo?

Tento jav je viditeľný iba dočasne. Stránka využíva cache servera, ktorá je nastavená na dve hodiny. Po ich uplynutí sa načítava vždy aktuálna databáza.

Chcel by som inzerát, ktorému skončila platnosť, oživiť. Prosím, poraďte mi, čo mám robiť?

Oživiť inzerát môžete cez stránku oživenie inzerátu. Registorvaní užívatelia tak môžu urobiť po prihlásení do vlastného konta.

Chcel by som vedieť, či je táto stránka platená služba?

Pridávanie inzerátov na Inzercia.sk je úplne zadarmo.

Ako môžem zmazať inzerát, ak už nie je aktuálny?

Zmazanie inzerátu je možné vykonať na stránke zmazania inzerátu po zadaní ID inzerátu a príslušného hesla. Registrovaní užívatelia to môžu urobiť po prihlásení vo svojom konte.

Chcem reagovať na inzerát, ale nie sú tam žiadne kontaktné údaje len ID. Ako sa skontaktovať s dotyčnou osobou?

Inzerujúci užívatelia si pri vkladaní inzerátu môžu zvoliť, či chcú zverejniť kontaktný e-mail. Ak na vizitke inzerátu nie je uvedený mail, dá sa na komunikáciu využiť kontaktný formulár, ktorý sa zobrazí kliknutím na "Odpovedať na inzerát".

Pri zadávaní hesla mi stále vypisuje, že heslo nie je správne, napriek tomu, že ho zadávam správne.

Skúste si nechať poslať zabudnuté heslo. Systém Vám pošle heslo aj prihlasovacie meno. Niekedy sa stáva, že bol pri zadávaní hesla alebo mena nejaký preklep alebo vložená medzera. Tiež je potrebné rozlišovať veľké a malé písmená. Ak problémy budú pretrvávať, kontaktujte nás.

Mohol by som Vás požiadať o informácie o inzerentovi, pretože jeho inzerát bol podvodom?

Je nám ľúto, ak ste sa stali obeťou podvodu. Nemôžeme a ani nevieme garantovať, že inzeráty, ktoré sú u nás podávané, nie sú špekulatívne. Nie je v našich silách to overovať. My ako prevádzkovateľ stránky iba sprostredkujeme kontakt medzi ponúkajúcim a dopytujúcim a nepreberáme žiadne záruky za kvalitu, pôvod, dodanie, odobranie, zaplatenie alebo upotrebitelnosť ponúkaných vecí alebo služieb. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah inzerátov. Údaje o používateľoch uchovávame a použijeme v súlade s právnym poriadkom Slovenskej republiky, predovšetkým v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Chcem ako prihlásený a riadne zaregistrovaný pridať inzerát, ale po prvej strane sa mi nepodarí dostať ďalej, hoci nie sú žiadne "červené" chyby. V čom je problém?

Stáva sa to, ak ste už u nás pridávali iný inzerát a máte to uložené v "dočasných súboroch". Z tohto dôvodu, by bolo potrebné tieto súbory vymazať alebo skúste to v inom internetovom prehliadači alebo na inom počítači.

Prosím vás, ako mám vymazať inzerát, keď som zabudol heslo?

Zabudnuté heslo vám vieme zaslať na základe žiadosti o zabudnuté heslo podľa príslušného ID alebo e-mailu užívateľa uvedeného pri registrácii

Chcem sa opýtať, prečo keď vložím inzerát, tak po pár hodinách sa ukáže ako neplatný (ukončený), pritom platnosť inzerátu bola nastavená na 6 mesiacov?

V tomto prípade bol inzerát zmazaný administrátorom služby Inzercia.sk na základe porušenia Pravidiel pridávania inzerátov.

Ako nájdem inzerát podľa čísla ID?

Stačí zadať ID inzerátu do vyhľadávacieho poľa. Systém na zadané ID nenájde žiaden inzerát v tom prípade, ak danému ID nezodpovedá žiaden inzerát alebo inzerátu skončila platnosť a stal sa neaktívnym.

Môžem používať a vkladať do textu aj linku na vlastnú web stránku?

Pridávanie URL do textu inzerátu nie je možné. Ale môžete využiť našu spoplatnenú službu Web stránka (URL) k inzerátu.

Neviem sa dopátrať k inzerátu, ktorý som našla pomocou Google, ale na vašej stránke nie je?

Tento stav je bežný, keďže Google si tieto inzeráty necháva dlho v pamäti. Ak tento inzerát už na Inzercia.sk nie je, znamená to, že už je neaktuálny, skončila mu platnosť alebo ho inzerent zmazal.

Na môj mail, ktorý som uviedol pri inzeráte, mi odpovedajú roboti po anglicky. Nie je to SPAM alebo podvod?

V tomto prípade odporúčame používateľom služby Inzercia.sk nereagovať na takéto maily, keďže je veľmi ťažké určiť dôveryhodnosť kontaktu.

Chcel by som sa spýtať, kde môžem pridať svoj inzerát medzi TOP inzeráty? Platí sa za to a koľko?

Topovať inzerát môžete tu. Topovanie je spoplatnené podľa príslušného cenníka.

Mal by som záujem o reklamu na vašej stránke? Bolo by to možné?

Áno, bolo by to možné. Všetky informácie o reklame na Inzercia.sk nájdete na stránke o reklame.

Ako môžem vložiť vašu ikonku alebo odkaz na moje stránky?

Kódy na vloženie ikonky alebo odkazu na vlastné stránky nájdete na ikony.inzercia.sk. Na tejto stránke si môžete vygenerovať kód pre vloženie inzerátov do stránky podľa vami zadaných kritérií.

Ak ste tu nenašli odpoveď na váš problém, pozrite si Nápovedu alebo kontaktujte nás.