PonukaTopovať

Detská video pestúnka s farebným 3,5 palcovým displayom

80 €


Bratislava - Podunajské Biskupice
Pridané: 18. 05. 2019

Dohľad nad bábätkom vo chvíľach voľna prenechajte detskej pestúnke. Digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,5 palcovým LCD displejom, automatickým nočným režimom a izbovým teplomerom. Obraz aj zvuk sú kvalitné, digitálny signál stabilný a tak môžete na svoje bábätko, ale aj na staršie deti, dohliadať odkiaľkoľvek a v ktorúkoľvek dennú dobu s absolútnou istotou, že im nič nechýba.
Prenos medzi kamerou a displejom na vzdialenosť až 260 m Funkcia Talk Back (obojstranná komunikácia) Nočný režim & teplomer miestnosti Napájanie z USB zdroja (nabíjačka, notebook, powerbanka.
Dlhá výdrž batérie (v úspornom VOX režime až 24 h) Aktivovaním režimu VOX účinne znížite spotrebu batérie; akonáhle je aktivovaný, dôjde k vypnutiu displeja a zvukového prenosu. Toto nastavenie je ideálne pre nočné stráženie dieťaťa. Plač alebo akýkoľvek ďalší zvuk z miestnosti, kde dieťatko spí, aktivuje kameru aj displej opatrovateľky.
Obsah balenia: Rodičovská jednotka s displejom & sieťový adaptér Detská jednotka (kamera) & sieťový adaptér Návod na použitie v angličtine.

CENA

80 €


wifikamery

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID ERA5894