PredajTopovať

Domček na kolesách

Dohodou


Pezinok
Pridané: 17. 01. 2021

Balkón
Nie
Celková úžitková plocha
10 m2
Garáž
Nie
Lodžia
Nie
Pivnica
Nie
Rok kolaudácie
2020
Stav nehnuteľnosti
Novostavba
Terasa
Nie

Z priestorových dôvodov predám nový, neobývaný, celoročný kvalitný domček Korona, alebo domček Covid na novom, plne funkčnom prívese bez špz, ktorý umožňuje mobilitu domčeku (nie po cestách. Chatka je postavená rovnakou technológiou ako bežné drevostavby. Hrúbka steny až 15,5cm! Zloženie steny: 15mm obklad, paropriepustná membrána, hranol 50x100,100mm minerálna vlna, alu reflexná odrazová fólia, 30x50 rošt, 11mm obklad. Odvetrávaná strecha s poistnou membránou, zinkovaná plechová trapézová krytina, odkvapy, kvalitná elektroinštalácia zabudovaná v stenách vrátane zasuviek, vypínačov a svietidiel. Domček je možne ihneď obývať.
Cena Korony s elektroinštaláciou, okenicami a časťou nábytku (to je ten domček s pultovou strechou) je 6000€ a cena Covidu (to je domček so sedlovou strechou) na komplet so zariadením EKO separačným WC, samostatnou vodou v nadžiach, led tv + anténou, linkou, postelou, je 9000€.
Všetko úplne nové!

Využitie: ďalšia plnehodnotná miestnosť k rodinnemu domu, pracovňa, učebňa, kancelária, vrátnica, hobby miestnosť, ateliér, záhradný domček, núdzové byvanie, alebo čokoľvek, na čo potrebujete samostatnú celoročnú miestnosť.

žiadne stavebne povolenie, žiadna ohlasovacia povinnosť a žiadne pýtanie sa susedov, iba odparkujete, vysuniete 4 pätky a užívate!

Vážny záujemcovia si môžu dohodnúť obhliadku na tel. č. 0903 30 69 41.

CENA

Dohodou


TOMY

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0903 306 941

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID OdJb02XdrB6E