Elektrický obojok výcvikový pre 2 psov s dosahom 800 m

79 €


Nitra
Pridané: 10. 03. 2020

Vodotesný! Dosah až 800 m.
Predám úplne nový profesionálny elektrický výcvikový obojok pre dvoch psov. Sada na dvoch psov obsahuje 1 vysielač a 2 obojky. Spárovať je možné na 2 rôzne kanály, aj obidva obojky na 1 kanál, podľa potreby.
Vzdialenosť dosahu diaľkového ovládania až 800 m.
Úplne vodotesný - pes sa s ním môže kúpať.
Silikónové elektródy, ktoré chránia krk psa pred zranením. Súčasťou balenia sú aj vodivé nástavce na elektródy, ktoré zvyšujú vodivosť elektrického výboja pre psov s dlhšou a hustejšou srsťou.
Funkcie: - zvukový signál - vibrácia (volitelných 99 stupňov intenzity) - elektrický výboj (volitelných 99 stupňov intenzity) - svetlo - diaľkovým ovládaním je možné zapnúť svetlo na obojku Výhodou obojku je: že na každú funkciu je k dispozícii samostatný gombík na diaľkovom ovládaní (zvuk, vibrácia, elektrický výboj. čo uľahčuje manipuláciu s ovládaním a zvyšuje efektivitu výcviku, keďže nie je potrebné prepínať funkcie ďalším tlačidlom.
Diaľkové ovládanie je možné spárovať s 3 obojkami a používať súčasne na 3 psov.
Podsvietený displej + svetlo na diaľkovom ovládaní.
Dĺžka obojku nastavitelná, max. 72 cm. Vhodný na každú veľkosť psa. Pre menšieho psa jednoducho odstrihnete nadbytočnú časť obojku.
Vstavaná Li-ion batéria, dlhá výdrž na jedno nabitie (prijímač vydrží cca. 2 týždne a vysielač 4 týždne. Dvojitý nabíjací kábel - možnosť nabíjať vysielač a prijímač súčasne.

CENA

79 €


zuzanabil9

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0910172531

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID ETA5893