PonukaTopovať

Extra znížená cena !!!! Dom na predaj Michalovce- vhodný na bývanie a firmu/ambu - EZA9599

358 000 €


Michalovce
Pridané: 13. 05. 2024

Realitná kancelária Nové bývanie ponúka krásny, poschodový rodinný dom s možnosťami vytvoriť si plnohodnotnú ambulanciu alebo kancelárske priestory v tichej lokalite Michaloviec. Tento slnečný dom zo záhradou otočenou na juh je ideálnym miestom na bývanie pre vašu rodinu, s pridanou hodnotou pre podnikanie/ambulanciu alebo inú obchodnú činnosť.
Dom je rozdelený na dve samostatné časti.
V prvej rodinnej časti sa nachádza izba, obývacia miestnosť, kuchyňa, špajza a kúpeľňa s technickou miestnosťou na poschodí sa nachádzajú štyri izby aj so šatníkmi a kúpeľňa.
V druhej časti sa nachádza chodba/čakáreň, sociálne zariadenia s technickou miestnosťou a tri miestnosti na vykonávanie podnikateľskej činnosti.
Záhrada ma priestrannú terasu, garáž, záhradný domček, fóliovník a zeleninové záhony. Pri dome sa nachádza priestor na parkovanie troch aut.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti Michaloviec vo štvrti východ. V blízkosti sa nachádzajú tri základné školy dve materské školy a obchod Lidl a Idea. Vzdialenosť do centra mesta je len 8 minút pešo. Nehnuteľnosť ponúka výnimočnú príležitosť pre rodinný život a podnikanie v jednom. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a dozviete sa viac. V cene je už zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy ,poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a aktívna pomoc pri vybavovaní úveru.
Cena 358 000 eur.
V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať, veľmi rád si s Vami dohodnem osobné stretnutie a zodpoviem Vám všetky Vaše otázky.

rusnak@novebyvaniereality.sk 0951 381 363

CENA

358 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9599