PonukaTopovať

Farmaceut Nemecko - EMA4899

3 400 €


Zahraničie
Pridané: 21. 10. 2019

Výška mzdy
3400 EUR
Absolvent
Áno
Úroveň jazykových znalostí
Pokročilý
Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Ponúkame Vám viacero pracovných pozícii pre farmaceutov do Nemecka. Pozície sa nachádzajú skôr v menších mestách, príp. na predmestiach väčších miest. V súčasnosti máme otvorené pozície v Durinsku, Sasku, Baten- Wurttemberg.
V prípade, ak sa medzi nimi nebude nachádzať Vami preferovaná lokalita, dokážeme Vám pracovné miesto v nej vyhľadať. Základné požiadavky na kandidátov: Ukončené VŠ štúdium farmácie (Magister, Veľmi dobré znalosti NJ (minimálne B2 certifikát alebo iný obdobný doklad potrebný na uznanie vzdelania. Na účasť na pohovore v lekárni postačí byť na jazykový certifikát prihlásený. Absolventi a mladí kandidáti sú vítaní.
Očakáva sa pripravenosť kandidáta presťahovať sa do Nemecka, podmienka je odpracovať min. 6 mesiacov. Kandidát získa pracovnú zmluvu na dobu neurčitú priamo s nemeckou lekárňou, sú za neho odvádzané všetky odvody a poistenia. Pracovná doba 40 hodín týždenne, 33 dní dovolenky. Dĺžka pracovnej doby sa zvykne v Nemecku dodržiavať, v prípade dlhšej práce sú Vám nadčasy preplatené, alebo si môžete vybrať dovolenku. Náš nemecký partner sa spoločne s Vami zúčastňuje pracovného pohovoru. Sme Vám nápomocní pri vybavovaní aprobácie. Cestovné na pracovný pohovor a ubytovanie počas pohovoru Vám bude preplatené. Viac informácii nájdete na našej stránke, prípadne telefonicky a osobne.

CENA

3 400 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EMA4899