PonukaTopovať

GPS lokátor, gps tracker, odpočúvacie zariadenie

38 €


Nitra
Pridané: 10. 03. 2020

Predám nový prenosný mini GPS lokátor - sledovacie a odpočúvacie zariadenie. Vhodné na sledovanie auta, motorky, osôb, zvierat. Poslúži pri krádeži auta, pri sledovaní služobného vozidla alebo pri sledovaní a odpočúvaní osôb.
Funkcie: - Sledovanie aktuálnej presnej polohy na mape v mobilnom telefóne aj na počítači. Presnosť určovania polohy je veľmi vysoká, s odchýlkou max. do 3 m.
- Sledovanie trasy a spätnú históriu trias - Odpočúvanie zvuku - cez telefón môžete odpočúvať zvuky v blízkosti zariadenia. Zreteľne zachytáva zvuk do vzdialenosti 10 m od zariadenia - Núdzové sos tlačidlo pre rýchli núdzový telefonát na predvolené číslo.
- Virtuálne hranice - máte možnosť nastaviť si virtuálnu hranicu vstupu či úniku a pri prekročení tejto hranice budete upozornený.
Ovládanie pomocou sms, mobilnej aj počítačovej aplikácie.
Malý rozmer, nízka hmotnosť, nenápadné, jednoduché ukrytie Do zariadenia sa vloží funkčná SIM karta a môžete naživo sledovať jeho aktuálnu presnú pozíciu na mape.
Výdrž batérie pri nečinnosti: 12 dní Výdrž batérie pri činnosti: 4-6 dní Čas vyhľadania polohy: 30 sekúnd Batéria nabíjacia: 3.7V 400mAh Li-ion Obsah balenia: - gps lokátor - nabíjatelná batéria - usb nabíjací kábel - slovenský návod - mobilná aplikácia Pošlem aj na dobierku.

CENA

38 €


zuzanabil9

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0910172531

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID ETA5900