PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, penzión Veľký Meder, so samostatným obchodným priestorom - EZB4026

200 000 €


Veľký Meder
Pridané: 04. 06. 2024

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť?
Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého rodinného penziónu so stálou klientelou.
Ako bonus prikladáme samostatný obchodný priestor, to všetko v kúpeľnom meste Veľký Meder, v okrese Dunajská Streda.

Poloha tejto nehnuteľnosti je jej najväčšou výsadou. Penzión je situovaný blízko centra mesta, čo návštevníkom ponúka dobrú dostupnosť ku všetkej občianskej vybavenosti.
Banky, pošta, lekáreň, reštaurácie, obchodný dom BILLA ako aj ďalšie obchody sú vo vzdialenosti 5 min. pešej chôdze.

Dominantou kúpeľného mesta je termálne kúpalisko THERMAL CORVINUS s geotermálnou vodou s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo. Ponúka kryté a vonkajšie bazény, saunový svet, tobogány, športové ihriská a mnoho iných aktivít. Je prevádzkované celoročne a je obľúbeným cieľom rekreácie turistov zo Slovenska, ČR, MR. Kúpalisko je vzdialené od penziónu 10 min. pešou chôdzou.

Hlavná časť rekreačného zariadenia ponúka tri samostatné ubytovacie jednotky s vlastnými vchodmi. Vaši návštevníci si tak budú môcť užívať dovolenkové chvíle nerušení ostatnými ubytovanými hosťami.
Apartmán na prvom podlaží je vybavený dvoma nepriechodnými izbami. V každej z izieb je dvojposteľ, dostatok úložného priestoru / skrine, police/, ako aj televízor.
Ďalšie dva apartmány sa nachádzajú na prízemnom podlaží. Sú identicky vybavené dvoma rozťahovacími posteľami s výsuvnou prístelkou, skriňami, televízorom.
Štvrtý apartmán je samostatný, dispozične rozdelený na nočnú časť s dvojposteľou, a na dennú - obývaciu časť s gaučom, ktorá je prepojená s kuchynským priestorom.
Každý apartmán má vlastnú kuchyňu, súčasťou ktorej je kuchynská linka, ďalej chladničku, mikrovlnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, kuchynský riad, kuchynský stôl so stoličkami.
Samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta, patriaca ku každej ubytovacej jednotke, je samozrejmosťou.
Nehnuteľnosť ponúkame na predaj so všetkým vnútorným a vonkajším vybavením.
Spoločná vonkajšia terasa umožňuje Vašim hosťom užívať si letné večere pri opekačke a posedením pri pohári dobre vychladeného vínka / mimochodom kúpiť si ho môžu priamo v obchodíku pri apartmáne/.
Parkovanie pre 3 motorové vozidlá je v uzatvorenom dvore, brána je vybavená diaľkovým ovládaním.

Obchodný priestor, patriaci k nehnuteľnosti, je v priamom kontakte s verejnou, uličnou časťou zóny, po ktorej denne prejde množstvo turistov. Má samostatné merače inžinierskych služieb. V súčastnosti je v ňom prevádzkovaná predajňa zmiešaného tovaru, ktorú návštevníci mesta ale aj jeho domáci obyvatelia navštevujú v hojnom počte. Je iba na Vás, ako tento obchodík s rozlohou 54 m2 využijete a aký druh podnikania v ňom budete prevádzkovať.

Pozemok patriaci k nehnuteľnostiam má výmeru spolu 345 m2.

Rozloženie, dispozícia ako aj vybavenosť apartmánov ponúkajú priestor na podnikanie nie len ako ubytovanie pre turistov. Jednotlivé bytové jednotky môžete prenajímať celoročne na trvalé alebo prechodné bývanie.

Čistota priestorov ako aj príjemní majitelia a služby poskytované na vysokej úrovni, sú lákadlom pre hostí, ktorí sa každoročne srdečne vracajú a sú už niekoľko ročnými stálymi návštevníkmi tohto ubytovacieho zariadenia. Majitelia Vám pri kúpe nehnuteľnosti odovzdajú svoju klientelu, o ktorú sa roky starali a ktorých dôveru svojim prístupom k nim si získali.

Srdečne Vás očakávame pri osobnej obhliadke tejto nehnuteľnosti, ponúkajúcej širokú škálu naplnenia Vašich podnikateľských snov.

.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 623 651 alebo na katarinaszaboova@haloreality.sk. ID ponuky: DS-59763.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

200 000 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

46565701

IČDPH:

SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4026