PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Liptovský Mikuláš, centrum - ul. Štúrova - exkluzívne halo reality - 6darjKpKkq9o

999 999,99 €


Žilinský kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame na predaj dve dvojposchodové polyfunknčné budovy, 1499m2 úžitkovej plochy, nachádzajúcej sa v centre na pešej zóne, ulica Štúrova. Budovy sú prepojené a preto sa predávajú ako celok. Z dôvodu lepších podmienok pri kúpe sa odporúča budovy odkúpiť spolu so spoločnosťou ako 100% podiel firmy. Všetky podmienky vieme so záujemcami prebrať na osobnom stretnutí.

Dispozícia:

Budova č. 1 (pri pohľade spredu je vľavo) sa skladá z prízemia a prvého poschodia s vysokým stropom. Budova č. 2 (vpravo) sa skladá z prízemia, medziposchodia, prvého a druhého poschodia a zatiaľ nevyužitého podkrovia.

Na prízemí oboch budov sa nachádza spolu 6 obchodných prevádzok o výmerách 297 m2, 108 m2, 45m2, 60m2, 49m2, 32m2, 109m2 110m2 skladových priestorov.

Budova č. 1:

Na prvom poschodí budovy č. 1 je celková prenajímaná plocha 265 m2 v súčasnosti využívaná ako tanečné štúdio. Plocha je rozčlenená na dva väčšie priestory - 151m2 a 43m2 (tanečné sály) 11 menších priestorov, ktoré tvoria zázemie - šatne, toalety, sprchy, prezliekárne.


Budova č. 2:

Medziposchodie:

Na medziposchodí sa nachádzajú 3 priestory - 24m2 - masérka, 46 m2 - krajčírka a miestnosť s bývalou saunou 18 m2.

1. Poschodie:

Na 1. poschodí sa nachádza kaderníctvo - 21,17 m2 a 7 apartmánov o celkovej výmere 139 m2, ktoré sa využívajú na krátkodobý prenájom ako turistická ubytovňa. Na poschodí sa ďalej nachádza jeden apartmán, ktorý sa využíva ako kancelária, sociálne zázemie a práčovňa.

2. Poschodie:
Na 2. poschodí sa nachádza tetovacie štúdio - 21 m2 a 14 garzoniek, ktoré sú v dlhodobom nájme.

3. Podkrovie:
Podkrovie o výmere 220m2 je neobývané a do budúcna je možné ho zobytniť.


Stav nehnuteľnosti:

Budovy postupne prechádzali štandardnou údržbou a rekonštrukciami - stierky, bola vymenená podstatná časť okien za plastové, výklady obchodných prevádzok a pod. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečený plynovými kotlami. Prevádzka tanečného štúdia (budova č. 1 265m2) a obchodný priestor 297 m2 (budova č. 2 - drogéria 101) majú samostatný okruh na vykurovanie, samostatný prívod vody a elektriny. Ostatné prevádzky sa vykurujú spoločne. Na streche sa nachádza plechová krytina bez zateplenia. Priestor pod strechou o výmere 220 m2 je do budúcna možné zobytniť. K budove prislúcha pozemok so 4 parkovacími miestami 5 parkovacích miest je v nájme od mesta.

Výhody:
Ako jedna z mála budov v centre mesta má táto dlhodobo obsadené priestory nájomníkmi, takže budova ihneď generuje zisk, možnosť kapacitne zväčšiť využiteľnú plochu o 220m2 podkrovia 265 m2 v druhej budove v prípade záujmu aj možnosť dostavanie budovy zo zadnej strany.

Lokalita:
Historické centrum Liptovského Mikuláša je od roku 1991 pamiatkovou zónou. Tak ako v iných historických centrách sa tu sústreďujú malé obchodíky zamerané na turistov s množstvom kaviarní, reštaurácií ale aj kancelárií či pobočiek bánk alebo zdravotníckych zariadení. Lokalita je preto lákavá z dôvodu dobrej polohy a teda pohybu či už domácich obyvateľov alebo turistov.

Názor makléra:
Ponúkaná budova vie byť pre nového majiteľa zaujímavá a to aj z dôvodu, že sa jedná o funkčnú a ziskovú nehnuteľnosť, ktorá aj bez akýchkoľvek zásahov vie naďalej generovať zaujímavé zisky (ekonomiku radi preberieme s každým záujemcom individuálne. Takže budova sa dá kúpiť aj iba ako investícia bez prestavby a po určitom čase sa dá predať zo ziskom. A v prípade, že nový majiteľ bude mať s budovami iný zámer, tak aj počas príprav na rekonštrukciu alebo prestavbu vie budova prinášať zisk,

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 515 056 alebo na marianhlavna@haloreality.sk. ID ponuky: LM-65113.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

999 999,99 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 6darjKpKkq9o