PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dolný Pial, s garážou, letnou kuchynkou a altánkom - exkluzívne halo reality - OdJb05GnGWB6

79 990 €


Nitriansky kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame vám na predaj zachovalý 3 izbový rodinný dom s garážou, altánkom a krásnym pozemkom v pokojnej časti obce Dolný Pial, okres Levice.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 2113 m2 (orientačná šírka 22 x 104 m. zastavaná plocha domu je približne 73 m2. Celková rozloha zastavanej plochy pozemku je 591 m2. Zvyšná plocha pozemku je charakterizovaná ako záhrada o veľkosti 1522 m2.

Stav nehnuteľnosti:
K pôvodnej letnej kuchynke zo 40. rokov minulého storočia ležiacej na pozemku za domom pribudla stavba rodinného domu a garáže, a to približne okolo roku 1980.

Rodinný dom:
Rodinný dom v takmer pôvodnom stave je zhotovený z pálenej tehly, strecha valbová s krytinou pozinkovaný plech bola zrekonštruovaná približne pred 10 rokmi, je zánovná a nevyžaduje investíciu. Celý dom má fasádu z brizolitovej omietky.

Steny interiéru pokrývajú hladké sadrové omietky, podlahy v kúpeľňi, toalete a zádverí dlažba, v ostatných miestnostiach pôvodné drevené podlahy.
Stropy 2 miestností v dome boli obložené dreveným obkladom, prekryli tak pôvodné drevené hrady. Stropy ostatných miestností sú pôvodné, v kúpeľni a toalete obložené izolačným polystyrénom.
Okná drevené, trojkrídlové dvojokná.
Súkromie v miestnostiach zabezpečia pekné a zachovalé vnútorné drevené okenice.

Interiér domu je v pôvodnom stave, avšak je suchý a zdravý, pri zohľadnení absencie kuchyne v dome je ihneď obývateľný v nižšom požadovanom štandarde.

Garáž je taktiež murovaná, priestranná, s rozlohou 24 m2.

Letná kuchynka:
Stavba zhotovená zo zmiešaného materiálu sa skladá z dvoch miestností, jedna slúži ako kuchyňa pre celú nehnuteľnosť, druhá predstavuje priestrannú komoru. Časť ležiaca pod kuchyňou je podpivničená. Od času výstavby nebola na domčeku realizovaná žiadna rekonštrukcia s výnimkou zavedenia vykurovania plynom - gamatkami a obecnej vody.

Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii bude novému majiteľovi podľa dohody, prípadne ihneď.

Dispozícia:
Rodinný dom:

- zádverie/ vstupná chodba, 2 priechodné izby, 1 nepriechodná izba, kúpeľňa prepojená s toaletou s výstupom na povalu, kotolňa/technická miestnosť.

Letná kuchynka:

- kuchynka, komora, pivnica.

Inžinierske siete:
Dom je napojený na elektrinu, plyn aj obecný vodovod.
Zdrojom úžitkovej vody je studňa na pozemku. Odpad je riešený žumpou v predzáhradke domu.
Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol s rozvodmi do radiátorov v celom dome. V letnej kuchynke je možnosť kúriť gamatkami.
Ohrev teplej vody zabezpečuje bojler s objemom 120 l.

Pozemok:
Pozemok pri rodinnom dome zabezpečuje bezproblémový prístup z cesty do dvora, taktiež pohodlné státie pre niekoľko vozidiel. Momentálne je udržiavaný kosením.
Príjemné posedenie pre obyvateľov ponúka aj priestranný drevený krytý a elektrifikovaný altánok, ktorý poskytne chládok a odpočinok aj v horúcich či daždivých dňoch.
Za altánkom a letnou kuchynkou sa nachádza hospodárska časť, ktorej súčasťou sú pôvodné murované chlieviky či kurníky, taktiež malý domček na náradie.

V ďalšej časti záhrady nachádzajúcej sa za hodpodárskou časťou, je veľký priestor na pestovanie ovocia, zeleniny, ale aj úžitkových trvanlivých plodín, prípadne chov hospodárskych zvierat.

Pozemok je oplotený, susedia bezproblémoví.

Mesačné náklady:
Mesačné náklady na prevádzku domu závisia len od spotreby budúceho majiteľa, aktuálne náklady sú minimálne vzhľadom na rekreačné využívanie nehnuteľnosti.

Prístup k nehnuteľnosti:
Príjazdová obecná asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k RD ako aj parkovanie, pred bránou domu zaparkuje 1 vozidlo, vo dvore pohodlne až 4 vozidlá, ďalšiu možnosť parkovania ponúka garáž.
Príjazd cez dvor ku garáži je čiastočne spevnený betónom.

Lokalita:
Obec Dolný Pial disponuje širšou občianskou vybavenosťou, nájdete tu potraviny, pohostinstvo, obecný úrad, poštu, materskú školu, základnú školu, telocvičňu, futbalové ihrisko, knižnicu, služby. Kompletnú občiansku vybavenosť zastreší okresné mesto Levice, vzdialené do 20 minút cesty autom, mesto Želiezovce vzdialené 23 km od obce, prípadne krajské mesto Nitra vzdialené do 40 km od obce.

Výhody:
- vďaka ideálnym rozmerom pozemku pri nehnuteľnosti je možná výstavba ďalšieho rodinného domu alebo iných úžitkových budov na pozemku
- pripojenie na všetky IS
- možnosť okamžitého obývania v prípade využívania na rekreačné účely
- možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv
- alternatíva bývania aj podnikania na jednom mieste (autoservis, remeslo, menšie hospodárstvo)
- tiché miesto v pokojnej uličke mimo hlavnej komunikácie

- dohoda na cene Istá

Viac informácií Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke, neváhajte ma kontaktovať,

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 037 834 alebo na juditajanickova@haloreality.sk. ID ponuky: LV-66258.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

79 990 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID OdJb05GnGWB6