PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hybe, Hlavná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY - EZA1236

86 900 €


Hybe
Pridané: 29. 03. 2024

Ponúkame na predaj starší rodinný dom so samostatným dvorom, záhradou a hospodárskou budovou, nachádzajúci sa v postatrnaskej obci Hybe. Dom leží na pozemku o výmere 542 m2, z čoho zastavaná plocha domu je 120m2 a hospodárska budova má výmeru 32 m2.DISPOZÍCIA:
Dom má podlhovastý tvar s priechodnými izbami. Po vstupe sa po ľavej strane smerom k hlavnej ceste nachádzajú dve izby.

Priamo pri vstupe sú dvere do pivnice a do podkrovia. Pivnica je rozdelená na dve miestnosti a nachádza sa tam studňa s čerpadlom - voda v studni nebola pravidelne kontrolovaná na kvalitu, preto je vhodná na polievanie. Podkrovie je rozdelené na 3 časti - dve klenbové miestnosti a nezateplená časť pod strechou.

Od vchodových dverí napravo sa nachádza priechodná kuchyňa, kúpeľňa a posledná veľká miesnosť s krbovými kachlami. Z tejto izby je vstup do samostanej toalety.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Nehnuteľnosť je v pôvodom stave. Podlahy sú betónové s linoleom, niektoré okná sú pôvodné drevené, krabicové a časť bola vymenená za plastové. V dome sú pôvodné elektrické rozvody a dom je napojený na verejný vodovod. Kanalizácia je v dosahu ale dom je momentálne napojený na žumpu s trativodom. Kúrenie je lokálne aj centrálne. V predných dvoch miestnostiach sa nachádzajú kachle. v zadnej miestnosti sa nachádza krbová pec. Pec bola pôvodne napojené aj na radiátory, ale nakoľko sú kachle rozbité, dá sa s nimi aktuálne kúriť iba lokálne. Centrálne vykoravanie cez radiátory je napojené na cca 6 rokov starú peletkovú pec so zásobníkom. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Na sedlovej streche je nezateplený eternit.

LOKALITA:
Obec Hybe má úplnú občiansku vybavenosť a výbornú polohu v rámci dostupnosti do blízkeho mesta Liptovský Hrádok alebo na diaľnicu D1 a tým do okresných miest Liptovský Mikuláš a Poprad.

Liptov je vyhľadávaná turistická a rekreačná oblasť medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami a je známa množstvom príležitostí na športové, kultúrne a zážitkové vyžitie počas celoročnej sezóny. K najznámejším možnostiam na rekreáciu nachádzajucich sa v okolí patrí Demänovská dolina so svojím lyžiarskym strediskom Jasná, Aquapark Tatralandia a detský zábavný park Fantázia v Liptovskom Mikuláši, AquaCity v Poprade, obec Východná s jedným s najznámejších folklórnych festivalov u nás, Štrbské pleso vo Vysokých Tatrách a mnoho ďalšieho.

NÁZOR MAKLÉRA:
Ponúkaná nehnuteľnosť má výhodu v samostatnom dvore a záhrade. Dom je v zachovalom stave a bez väčších úprav vie slúžiť ako rekreačná nehnuteľnosť aj pre početnejšiu rodinu. Nakoĺko sa nachádzame v turisticky zaujímavej lokalite, dá sa využívať aj na komerčné účely na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom. Zároveň sa dá dom určite kúpiť aj za účelom celoročného bývania.

Energetická trieda G.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 515 056 alebo na marianhlavna@haloreality.sk. ID ponuky: LM-65459.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

86 900 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA1236