PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Jur nad Hronom, s priľahlými budovami, krásnou záhradou, vhodný aj na podnikanie - iba u nás - YJlq1LeLErR6

362 000 €


Nitriansky kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame vám na predaj krásnu, kompletne zrekonštruovanú a exkluzívnu rodinnú vilu s priľahlými úžitkovými budovami a krásnou priestrannou záhradou v obci Jur nad Hronom, okr. Levice.

Viacgeneračný rodinný dom je dvojpodlažný a takmer kompletne podpivničený.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú na rovinatom pozemku s celkovou rozlohou 2264 m2 (orientačné rozmery š 27 x d 94 m) v tichej a pokojnej lokalite obce mimo rušnej hlavnej komunikácie a v blízkosti vodného toku Hrona s rôznymi možnosťami rekreácie.

Dispozícia:
Dispozícia rodinného domu:

Prízemie:
- zádverie/vstupná chodba, priestranná otvorená hala prepájajúca všetky miestnosti podlažia, chodba, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou s výstupom na dvor, jedálenskou časťou, otvorený priestor určený pre pracovňu alebo rozšírenie plochy jedálenskej či obývacej časti, 2 izby, kúpeľňa, toaleta.
V hale sa nachádza krásne masívne agárové drevené schodište na prvé poschodie domu a tiež schodište do suterénu domu.

1. Np - poschodie
- chodba s priamym vstupom do všetkých miestností podlažia, 4 izby, priestranný šatník s dĺžkou až 10 m, kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou, toaleta, technická miestnosť.

Suterén/pivničná časť
- chodba, 5 miestností, 1 miestnosť - kotolňa, menšia dreváreň s výstupom na dvor kvôli zásobovaniu. V časti kotolne je umiestnený bojler aj vykurovacie telesá.

Dispozícia hospodárskej budovy:
- 3 externé vstupy do budovy, z prednej časti budovy vstupná hala/zádverie, technická miestnosť a priestor pre toaletu alebo kúpeľňu s toaletou, priestranná hala momentálne slúžiaca ako telocvičňa, 1 miestnosť/sklad, chodba s výstupom do podkrovnej časti, 4 miestnosti, po celej dĺžke a šírke pochôdzne vysoké podkrovie v tvare písmena L.

Garáž:
- kryté státie pre 2 vozidlá bez brány, priestor na úschovu náradia či iného materiálu.

Menšia budova - v minulosti práčovňa:
- 1 veľká miestnosť.

Inžinierske siete:
- obecný vodovod, elektrina, plyn, odpad je z celej stavby vedený do veľkoobjemovej betónovej žumpy.
Vykurovanie domu je riešené novým plynovým kondenzačným kotlom zn. Protherm (inštalácia v 3/2023) a radiátormi, ďalšou možnosťou vykurovania je nový, takmer nepoužívaný drevosplyňovací kotol na pevné palivo (drevo) s akumulačnou nádržou o objeme 1000 l, ktorá značne znižuje náklady na vykurovanie domu.
Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler s objemom 250 l, ktorý okrem iného elektrinou zásobujú nové solárne kolektory umiestnené na streche domu (10 panelov.
Príjemnú klímu v letných mesiacoch poskytne klimatizácia na 1. podlaží rodinného domu.

Úžitkovú vodu poskytuje studňa v centrálnej časti dvora.

Stav nehnuteľnosti:
Dom, ako aj priľahlé budovy boli postavené z pálenej tehly, krytina budov z pozinkovaného plechu. Stavby boli skolaudované v roku 1997.

Kompletne zrekonštruovaná rodinná vila je pripravená na okamžité bývanie bez ďalšej investície, ďalšie budovy si vyžiadajú možnú investíciu na dokončenie podľa vlastného zámeru a uváženia.

Prislúchajúca hospodárska budova bola čiastočne zrekonštruovaná, nachádza sa tu zánovný plynový kotol zn. Protherm s výkonom zabezpečujúcim vykurovanie prostredníctvom až 20 výhrevných telies v budove, vymenené boli rozvody elektriny, na streche taktiež solárne kolektory. Strop budovy je odizolovaný, podlahu čiastočne pokrýva priemyselná betónová podlaha a betón. Odpad z budovy je vedený do samostatnej žumpy.
Okná plastové. Pochôdznu povalu s vysokou svetlou výškou je možné zobytniť.

Vila je zabezpečená alarmom, pohybovými senzormi a kamerovým systémom, monitorovaná je bezpečnosť celého dvora.

Zariadenie zobrazené na fotkách môže, no nemusí zostať súčasťou nehnuteľnosti, závisí na dohode.

Dvor a prístup do domu sú upravené zámkovou dlažbou a betónovým povrchom, pred domom sa nachádza státie pre 1 vozidlo s posuvnou bránou s elektrickým pohonom, vstup do dvora je možný prostredníctvom ďalšej krídlovej elektrickej brány.
Za dvorom rodinného domu a ostatných stavieb nájdete krásnu zatrávnenú záhradu s rozlohou 865 m2, ktorá ponúka dostatočný priestor na externé aktivity a relax.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, katastrálne vysporiadaná, bez tiarch a kúpou bude voľná podľa dohody.

K dispozícii je k nahliadnutiu aktuálny znalecký posudok z r. 2024.

Mesačné náklady:
Mesačné náklady spojené s obývaním vily predstavujú celkom do 160 eur/mesiac (elektrina, plyn, voda.

Výhody:
Svojou úžitkovou plochou viac ako 300 m2 (bez suterénu) a dispozíciou môže byť táto nehnuteľnosť predurčená na viacgeneračné bývanie, prípadne pre bývanie viacerých rodín alebo hostí vrámci celého domu.

Rodinnú vilu odporúčame taktiež na investičné účely, účely podnikania, či už ako sídlo firmy spojené s bývaním, pre turistický sektor napríklad ako menší penzión, či pre iné možné komerčné využitie (dielňa, autoservis a pod.

Lokalita:
Obec Jur nad Hronom je rozvíjajúcou sa obľúbenou modernou, no zároveň tradičnou obcou v blízkosti mesta Levice. Disponuje takmer kompletnou občianskou vybavenosťou, na svoje si tu tak prídu všetky generácie.

Názor makléra:
Vzhľadom na tichú a pokojnú lokalitu, charakter nehnuteľnosti, okamžite obývateľný krásny stav domu, stav priľahlých budov, ktorý je možné popri bývaní prispôsobiť si dokončením podľa vlastných predstáv a blízkosť okresného mesta Levice len 11 km, túto nehnuteľnosť rozhodne odporúčam.

Ak vás táto neopakovateľná nehnuteľnosť zaujala, rada zodpoviem všetky ďalšie otázky a prevediem vás osobnou obhliadkou. Neváhajte ma kontaktovať,

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 037 834 alebo na juditajanickova@haloreality.sk. ID ponuky: LV-65883.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

362 000 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID YJlq1LeLErR6