PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Opava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY - EZA8665

154 999 €


Opava
Pridané: 09. 05. 2024

Ponúkame na predaj jedinečnú usadlosť v okrese Veľký Krtíš v katastri obci Opava pri hlavnom ťahu štátnej cesty č 75 Lučenec - Levice. Celková rozloha pozemku je o rozlohe 45868m2 a momentálna cena je za jednu polovicu.

Celý pozemok je v miernom svahu, na ktorom sa nachádzajú dve nehnuteľnosti orientované smerom na juh. Jedna nehnuteľnosť je kamenná, prízemná a podpivničená v ktorej sa nachádzajú tri vchody. Jeden je do troch samostatných miestností, pričom jedna je priechodná.
V ďalšom je samostatná kuchyňa a tretí vstup tvorí veľká miestnosť s výstupom na povalu. Súčasťou tejto stavby je aj veľká stodola a samostatná náraďovňa a garáž. Časť tejto nehnuteľnosti je aj podpivničnená.

Druhá nehnuteľnosť je samostatný dvojposchodový rodinný dom s podkrovím. Na prízemí v členitej chodbe sú štyri samostatné izby, toaleta a kúpeľňa.
Výstupom po schodoch sa vychádza na poschodie, kde sa nachádzajú tiež štyri samostatné miestnosti. Okrem nich je tu aj špajza a spoločná kúpeľňa s WC. Tu na poschodí je jedna miestnosť s výstupom na terasu.
Dom pokračuje do podkrovnej časti, kde sú dve miestnosti a v jednej sa nachádza logia.

Na tento obrovský pozemok vedú dve samostatné cesty, nachádzajú sa tu tri studne a veľké množstvo ovocných stromov a to hlavne čerešne, orechy a slivky.
Okrem vlastných studní je na okraji pozemku prípojka na obecný vodovod, túto však do dnešnej doby majitelia nevyužívali.

NÁZOR MAKLÉRA: No..... v blízkosti sa nachádza vychýrená rozhľadňa Prášny vrch, len dnes počas fotenia tu bol školský výlet na dvoch plných autobusoch.
Táto ponuka je veľmi zaujímavá a z môjho pohľadu lukratívna, nakoľko tieto pozemky nie sú orná pôda, čo znamená možnosť výstavby. Okrem zastavanej plochy je tu len TTP a záhrada. Celá lokalita je neskutočne čistá a tichá. Všetky trávnaté plochy sa niekoľko rokov nekosia, čo zmenilo ich porast na sad divokých jahôd a vzácnych bylín.
Zatiaľ je v ponuke a v dobrej cene polka tohto všetkého, no naša spoločnosť je v obchodnom jednaní, aby sa nepredávala 1/2 , ale konkrétny celok prípadne celá nehnuteľnosť.
V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku ma kľudne kontaktujte.
.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 454 020 alebo na michaljanciar@haloreality.sk. ID ponuky: VK-65992.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

154 999 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA8665