PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Partizánska Ľupča - exkluzívne halo reality - REeqOwlwVqDX

119 000 €


Žilinský kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame na predaj komplex dvoch prízemných domov spolu s hospodárskymi budovami, humnom, záhradou, samostatnou garážou a ornou pôdou v obci Partizánska Ľupča. Výmera všetkých nehnuteľností spolu je 2491 m2, z toho 447 m2 tvorí zastavaná plocha a nádvorie, 1226 m2 je orná pôda a 462 m2 trvalý trávny porast. Spolu s nehnuteľnosťami sa predáva aj 3/4 podiel na prístupovej ceste.

Kamenná budova bola rekonštruovaná v 80. rokoch, predáva sa zariadená ako vidíte na fotografiách a tvoria ju spolu dva pôvodné banícke domy s možnosťou ich vzájomného prepojenia, nakoľko sú spojené jednou stenou a spoločnou sedlovou strechou. Úžitková plocha oboch domov spolu je 140 m2. Za domami za nachádza chliev, hospodárske budovy, dreváreň, záhrada, humno o rozlohe 67 m2 a priamo za ním je situovaná orná pôda a TTP.
Samostatná garáž o rozlohe 26 m2 je situovaná vedľa komunikácie, oproti vstupu na prístupovú cestu k domu. Vedľa nej sa nachádza priľahlý oplotený pozemok o veľkosti 35 m2, ktorý môžete využiť ako ďalšie parkovacie miesto alebo na rozšírenie garáže, prípadne na výstavbu ďalšej garáže.

Dispozícia:
Jednu spoločnú budovu tvoria dva samostatné rodinné domy (jednoizbový s kuchyňou bez kúpeľne a trojizbový s kuchyňou a kúpeľnou) a chliev. Všetky tri časti budovy majú samostatný vchod zo spoločnej prístupovej cesty. V jednoizbovom dome sa zo vstupnej chodby vchádza do podpivničenej komory na pravej strane, do veľkej miestnosti (30 m2) na ľavej strane a rovno sa vchádza do kuchyne s klenbovým stropom, v ktorej sa nachádza kuchynský sporák na pevné palivo. V trojizbovom dome sa vo vstupnej chodbe nachádzajú tri vstupy – napravo do spálne, naľavo do obývacej miestnosti a rovno oproti vchodu je vstup do kuchyne. Cez obývaciu izbu sa prechádza do ďalšej spálne a z kuchyne sa vchádza napravo do kúpeľne s toaletou a naľavo do špajze. Každá miestnosť v obidvoch domoch má okno a je priamo vetrateľná.

Stav nehnuteľnosti:
Obidva domy sú v pôvodnom stave, pričom trojizbový dom bol doteraz obývaný a udržiavaný a jednoizbový dom sa využíval na skladovanie vecí. Strecha je eternitová, okná sú pôvodné drevené, podlahy drevené alebo z betónu. Domy sú vykurované kuchynskými sporákmi na pevné palivo, liatinovou pieckou nachádzajúcou sa v obývacej miestnosti a elektrickými konvektormi. V kúpeľni sa nachádza elektrický bojler na ohrev TÚV. Všetky hospodárske budovy sú tiež v pôvodnom stave.
Murovaná garáž má plechovú strechu a drevenú krídlovú bránu.

Výhody:
. samostatná garáž
. pivnica
. dobrá občianska vybavenosť (obchody, pošta, zš, mš, lekár.
. len 4 min. od vjazdu na diaľnicu
. orná pôda pri dome

Lokalita:
Obec Partizánska Ľupča sa nachádza v podhorí Nízkych Tatier, 14 km od Ružomberka a 18 km od Liptovského Mikuláša. Táto lokalita ponúka pri trvalom bývaní možnosť hľadať si zamestnanie v obidvoch okresných mestách a ich okolí. Zároveň je ideálna aj pre rekreačné bývanie, nakoľko ponúka široké možnosti trávenia voľného času počas celého roka, či už pre nadšencov turistiky, cykloturistiky, letných a zimných športov (Lipt. Mara, aquaparky, lyžiarske strediská. ale aj pre milovníkov kultúry a historických pamiatok.

Názor makléra:
Nehnuteľnosť je možné využiť na celoročné bývanie, ako aj na chalupárčenie alebo turistický prenájom. Je ideálna pre rodinu, ktorá má vzťah ku gazdovaniu a vie oceniť možnosť vlastnému chovu hospodárskych zvierat a pestovania vlastných plodín.
.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 998 848 alebo na jankacurillova@haloreality.sk. ID ponuky: LM-65734.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

119 000 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID REeqOwlwVqDX