PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Podrečany - IBA U NÁS - EZB4377

31 999 €


Podrečany
Pridané: 07. 06. 2024

Ponúkame na predaj starší, trojizbový rodinný dom v obci Podrečany o celkovej rozlohe pozemku 378m2. Obec Podrečany sa nachádza 10km od okresného mesta Lučenec a len 6km od vodnej nádrže Ružiná, no pritom len 2km od diaľnice R2 Lučenec - Zvolen.

DISPOZÍCIA: Dom je orientovaný smerom na západ pri hlavnej obecnej ceste. Hlavný vstup do domu je z dvora. Hneď po vstupe sa vchádza do uzavretej verandy ktorá v pravej časti končí samostatnou miestnosťou.
Po vstupe priamo sa vchádza do členitej chodby, na ľavej strane sa nachádza samostatná veľká izba. Ďalej priamo sa vstupuje do veľkej miestnosti v ktorej je samostatná kúpeľňa, táto miestnosť je prechodná a pokračuje do ďalšej veľkej miestnosti.
Po vstupe cez chodbu je na pravej strane ešte jedna veľká miestnosť.

STAV NEHNUTEĽNOSTI: Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou novej strešnej krytiny, ako aj zvodov dažďovej vody. Podlahy v dome sú betónové a v niektorých miestnostiach drevené . Dom by potreboval vstupné náklady vo forme výmeny okien, vonkajšej fasády a vo vnútri vymaľovať. Na dvore sa nachádza ešte jedna drevená prístavba vhodná na náradie.
Tak isto aj podkrovie o rozlohe 160m2 ponúka možnosť nejakej tej izby, keďže do podkrovia je možnosť ísť aj priamo zvnútra domu.

VÝHODY: Veľmi dobrá dispozícia domu - potraviny cca 120m, vlaková stanica 300m, autobusová zástavka cca 100m. Kúsok do okresného mesta, kúsok priamo na diaľnicu.
Prípojky: plyn, voda, elektrika.

NÁZOR MAKLÉRA: Výborná investícia nakoľko dom je už teraz dispozične dobre na tom, je tu možnosť si spraviť kľudne aj dve ďalšie miestnosti v prípade stáleho bývania. Pokiaľ by si tu chcel niekto spraviť chatu, tak pozemok je ideálny svojou veľkosťou, netreba veľa kosiť. Môj osobný názor pokiaľ ide o vstupné investície, tak výmena okien, vnútorné a vonkajšie omietky a nové podlahy sú niekde na úrovni cca 12-16tis €. Na dvore je dostatok miesta ako aj súkromia na peknú terasu a aj garáž.
Celá obec Podrečany je vo veľmi dobrej lokalite, nakoľko v rámci turistiky alebo cykloturistiky je tu obrovské množstvo možností. V priebehu pár dní bude celý dom vyprataný a doplnené fotky interiéru.
.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 454 020 alebo na michaljanciar@haloreality.sk. ID ponuky: LC-66330.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

31 999 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

46565701

IČDPH:

SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4377