PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Sekule - znížená cena - exkluzívne halo reality - 1M6q8P99GqzR

129 990 €


Trnavský kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sekule, ktorý je súčasťou radovej zástavby. Tento dom je vhodný pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou do okolitých miest.

Dispozícia:
Celková obytná plocha domu je 106m2. K dispozícii sú tri obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza, predsieň, chodba a technická miestnosť.
Je tu aj možnosť zmeny dispozície, čo novým majiteľom umožňuje prispôsobiť si dom podľa vlastných predstáv a potrieb. Návrh alternatívnej dispozície nájdete v priložených fotografiách, ktoré poskytujú ďalšiu inšpiráciu pre možné úpravy.
Podpivničenie pridáva domu ďalšiu hodnotu tým, že poskytuje praktický úložný priestor, ktorý môže byť využitý pre rôzne účely, od skladovania sezónnych vecí až po náradie alebo hobby materiál.
Povala s dostatočným priestorom ponúka možnosť budúceho zobytnenia, čím sa otvára príležitosť pre rozšírenie obytného priestoru.

Stav nehnuteľnosti:
Dom má skôr pôvodný stav, bol donedávna obývaný a je vykurovaný. Ponúka možnosť k okamžitému nasťahovaniu. Je napojený na inžinierske siete, kúrenie je plynové (gamaty.

Výhody:
Ihneď voľná nehnuteľnosť s možnosťou bezproblémového parkovania pred domom alebo na dvore pre viacero áut.
Obytné miestnosti sú všeobecne v dobrom stave, ale môžu vyžadovať modernizáciu podľa vkusu nových majiteľov. Kuchyňa a kúpeľňa sú plne funkčné, avšak ich vybavenie a dizajn môžu byť predmetom rekonštrukcie za účelom aktualizácie na súčasné štandardy.
Celkovo je stav nehnuteľnosti dobrý, s pevnými základmi a potenciálom pre budúce vylepšenia.

Mesačné náklady:
Výška mesačných nákladov sa môže líšiť v závislosti od individuálnych spotrebných návykov.

Inžinierske siete:
Dom je napojený na elektrinu, plyn, má vlastnú studňu a je pripojený na kanalizáciu, čo zabezpečuje všetky základné potreby pre pohodlné bývanie.

Pozemok:
S celkovou výmerou 883m2 a rozmermi 15(17)x55m ponúka dostatočný priestor pre záhradu, relax alebo rodinné aktivity. Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova.

Lokalita:
Sekule sú známe svojou výbornou polohou a dostupnosťou. Blízkosť hraníc s Rakúskom a Českou republikou, ako aj pohodlný prístup k diaľnici D2 sú významnými benefitmi tejto lokality.

Výhody LOKALITY:
Obec ponúka výbornú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, škôl a dobrého spojenia verejnou dopravou, čo zabezpečuje vysokú kvalitu života.

Názor makléra:
Táto nehnuteľnosť predstavuje výhodnú ponuku v dobrej lokalite a je ihneď k dispozícii pre nového majiteľa. Ide o ideálny domov pre tých, ktorí ocenia pokojné prostredie s možnosťou rýchleho presunu do okolitých miest.
Záujemcom o financovanie tejto nehnuteľnosti radi poskytneme informácie a pomôžeme nájsť najvýhodnejšie riešenie,

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: SE-65040.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

129 990 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 1M6q8P99GqzR