PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Smolinské - exkluzívne halo reality - aNArJeB2lWyE

128 990 €


Trnavský kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v srdci malebnej obce Smolinské, v okrese Senica. Tento rodinný dom z 50. rokov predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú pokojné a komfortné bývanie v atraktívnej lokalite s dobrou dostupnosťou.

Dispozícia:
Nehnuteľnosť disponuje tromi priestrannými izbami, veľkorysou kuchyňou, ktorá poskytuje dostatok miesta na jedálenský stôl, šatníkom, kúpeľňou, samostatným WC a praktickou špajzou. Súčasťou domu je aj balkón, ktorý ponúka príjemné miesto na relaxáciu. Dôležitou výhodou sú dva priestory na povale, ktoré je možné zobytniť podľa vlastných predstáv a potrieb. Celý dom je podpivničený, čo zabezpečuje dostatok úložného priestoru a umožňuje využitie pivnice na rôzne účely.

V pivnici sa navyše nachádza útulná vinárnička, ideálne miesto na posedenie s priateľmi alebo rodinou. Táto špeciálna miestnosť dodáva domu jedinečný charakter a poskytuje príležitosť na príjemné trávenie voľného času.

Stav nehnuteľnosti:
Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, zahŕňajúc výmenu plastových okien z prednej časti, nové vnútorné dvere a radiátory. Tieto úpravy prispievajú k zvýšeniu energetickej efektívnosti a komfortu bývania. Stavba je veľmi dobre udržiavaná, čo zaručuje možnosť okamžitého nasťahovania bez potreby okamžitých zásadných úprav.

Technický stav:
Dom je v dobrom technickom stave a umožňuje okamžité nasťahovanie. Zariadenie a vybavenie domu, ktoré je vidno na fotografiách, je zahrnuté v cene, čo znižuje náklady na ďalšie zariadenie a umožňuje pohodlné bývanie od prvého dňa.

Pozemok:
Pozemok má tvar L a rozlohu 726 m2. Je rovinatý, oplotený a starostlivo udržiavaný s okrasnými kvetmi a ovocnými stromami, vrátane viniča. Na pozemku sa nachádza aj hospodárska časť s garážou, čo poskytuje ďalšie možnosti využitia.

Prístup k nehnuteľnosti:
Prístup k rodinnému domu je z obecnej komunikácie. Hlavný vstup je z hlavnej ulice, pričom na dvor je prístup z bočnej uličky, čo je veľkou výhodou a zabezpečuje pohodlný prístup k nehnuteľnosti.

Výhody:
Dom je po kúpe okamžite voľný a bez tiarch, čo umožňuje bezproblémové a rýchle nasťahovanie. Poloha v centre obce, priestranné izby, možnosti zobytnenia povale a upravený pozemok s okrasnými kvetmi a ovocnými stromami robia z tejto ponuky atraktívnu nehnuteľnosť.

Mesačné náklady:
Mesačné náklady na prevádzku domu sú priaznivé a zodpovedajú aktuálnym štandardom.

Parkovanie:
Parkovanie je možné na dvore s prístupom z bočnej ulice, pričom na dvore sa nachádza aj garáž. Ďalšia možnosť parkovania je pred domom, čo poskytuje dostatok parkovacích miest pre viacero vozidiel.

Inžinierske siete:
Dom je napojený na všetky potrebné inžinierske siete vrátane elektriny, plynu a obecnej vody. Navyše má vlastnú studňu. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi, čo zaručuje komfortné bývanie počas celého roka.

Lokalita:
Dom sa nachádza v centre obce Smolinské, ktorá je známa svojim pokojným a priateľským prostredím. Obec ponúka základnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, školy, škôlky. Okolie je obklopené nádhernou prírodou, čo poskytuje množstvo príležitostí na voľnočasové aktivity, ako sú turistika a cyklistika.

Názor makléra:
Tento rodinný dom predstavuje výnimočnú príležitosť pre rodiny hľadajúce pokojné a pohodlné bývanie v príjemnom vidieckom prostredí. Čiastočná rekonštrukcia a dobrý technický stav zaručujú bezproblémové a komfortné bývanie bez nutnosti okamžitých investícií. Útulná vinárnička v pivnici dodáva tejto nehnuteľnosti jedinečný charakter a vytvára priestor pre nezabudnuteľné chvíle s blízkymi,

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: SE-66011.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

128 990 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID aNArJeB2lWyE