PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Stráne pod Tatrami - EXKLUZÍVNE HALO REALITY - EYA3099

220 000 €


Stráne pod Tatrami
Pridané: 15. 09. 2023

Ponúkame exkluzívne na predaj väčší dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na Vysoké Tatry, ktorý je situovaný na začiatku obce Stráne pod Tatrami. Dom je vhodný na bývanie, alebo na podnikanie, prípadne na prenajímanie. K domu prináleží dvoj garáž.
Základné informácie:
- nehnuteľnosť stojí na rovinatom pozemku - rozloha 50 x 14 = 700 m2 - záhrada 93 x 14 = 1 300 m2 - dom zastavaná plocha 10,5 x 11,5 = 120 m2 - úžitková plocha 300 m2, - obytná plocha 180 m2, - dvoj garáž 7 x 6 = 42 m2 - napojená na elektrinu, plyn, vodu a kanalizáciu - orientácia okien domu východ/juh/západ, - balkón a loggia - oplotený pozemok - čiastočná rekonštrukcia 2022 - kolaudácia 1983
Dispozícia:
. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou 700 m2, ku ktorému ešte prináleží pozemok (záhrada) s rozlohou 1300 m2. Prístup k domu je po asfaltovej ceste zo západnej strany, ako aj cez záhradu z východnej strany. Dom ma 4 podlažia : Podzemné podlažie ( 1PP ), 1 Nadzemné podlažie ( 1NP ), 2 Nadzemné podlažie ( 2 NP ) a podkrovie. 1 Podzemné podlažie : Suterén rodinného domu obsahuje zádverie – vchod do domu z dvoch strán, práčovňu, kotolňu, 2 x WC, 2x sprcha, 2 x umývadlo. Letná kuchyňa, 2 miestnosti, chodba a schody na 1NP. 1 Nadzemné podlažie : Prízemie rodinného domu obsahuje chodbu na ktorú je prístup, len z 1PP a schodisko vedúce na 2NP. Z chodby je prístup po pravej a ľavej strane do predsiene do dvoch samostatných dvojizbových bytov s kúpeľňou a WC. Dvojizbový byt pozostáva z predsiene, kúpeľne, spálne a obývacej izby s kuchynskou linkou. 2 Nadzemné podlažie : Toto poschodie rodinného domu môžeme charakterizovať ako štvorizbový byt s predsieňou, ktorý pozostáva z dvoch spálni, z dvoch obývacích izieb s kuchynskou linkou, veľkou kúpeľňou s WC a chodby vedúcej do podkrovia. ( Prípadné po menšej úprave 3izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC. ) Podkrovie : možnosť využiť ako odkladací priestor, prípadné upraviť na bývanie.
-
Technické parametre:
- murivo je z kvádri v kombinácií tehla hrúbky do 450 mm - strop železobetónový - strecha sedlová, pozinkovaný plech - okna a dvere plastové - podlahy obytných miestnosti - palubové, časť bukové parkety a časť plávajúca laminátová - keramické obklady kúpeľne , WC a kuchyne - vnútorné a vonkajšie omietky sú hladké a objekt nie je zateplený. - vykurovanie a ohrev vody je v kombinácií plyn a tuhe palivo - radiátory veľkoplošné oceľové - kolaudácia 1983 - internet wifi, televízia skylink
Celkové hodnotenie:
Rodinný dom je situovaný v pokojnej ulici časti obce. Je vhodný na trvalé, príjemné a bezpečné bývanie a podnikanie, alebo na prenajímanie.

Lokalita:
Obec Stráne pod Tatrami je rozvíjajúca sa podtatranská obec a má veľmi dobrú dostupnosť s okolitými podtatranskými lokalitami, nachádza sa v tesnej blízkosti mesta Kežmarok. Z obce je veľmi pekný výhľad na Vysoké Tatry. V posledných rokoch sa obec veľmi rozvíja, vzniklo tam viacero nových rodinných domov. Vďaka svojej polohe je obec veľmi vyhľadávaná na trvalé ale aj rekreačné bývanie. Obec má veľký potenciál aj na ďalší rozvoj a disponuje základnou občianskou vybavenosťou.

Bonus:
Vážení klienti, rád Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie, vrátane poskytovania BEZPLATNEJ pomoci pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého finančného sprostredkovateľa.
Srdečne Vás pozývam na obhliadku.. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 149 617 alebo na janhoroba@haloreality.sk. ID ponuky: KK-63551.
Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete skoro 1 000 aktuálnych ponúk.

CENA

220 000 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYA3099