PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Závod - EXKLUZÍVNE HALO REALITY - EZA9894

154 990 €


Závod
Pridané: 15. 05. 2024

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Závod v okrese Malacky. Dom je trojizbový a čiastočne podpivničený, čo ponúka ideálne priestory pre rodinný život.

DISPOZÍCIA:
Dispozícia domu je prakticky riešená s tromi izbami, priestranným zádverím, chodbou, kuchyňou, kúpeľňou s WC, a špajzou s prístupom na povalu, čo poskytuje dostatok úložného priestoru.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Stav nehnuteľnosti zodpovedá svojmu veku (1970) a je pripravený na rekonštrukciu, čo novému majiteľovi umožňuje prispôsobiť interiér podľa vlastných predstáv. V dome boli vymenené okná za kvalitné plastové modely, rovnako ako aj vchodové a vnútorné dvere. Pôvodné sú však elektrické a vodoinštalačné rozvody, ako aj plynové vedenia. Kúrenie v dome je zabezpečené prostredníctvom gamát.

VÝHODY:
Medzi hlavné výhody nehnuteľnosti patrí okamžitá dostupnosť po kúpe, možnosť adaptácie podkrovia pre ďalšie bývanie, a upravený dvor, ktorý ponúka priestrannosť a súkromie.

MESAČNÉ NÁKLADY:
Vzhľadom na predpokladanú rekonštrukciu sú očakávané mesačné náklady na bývanie približne 150-200 eur.

LOKALITA:
Lokalita domu v Závode ponúka všetky výhody vidieckeho bývania s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane škôlky, školy, obchodov, služieb, lekára, pošty, kostola a ďalších. Svojou polohou v blízkosti hraničného priechodu do Rakúska a obklopením prírodnými krásami ponúka skvelé možnosti pre turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a rybolov.

PARKOVANIE:
Parkovanie je zabezpečené bez problémov pred domom alebo vo dvore, ktorý umožňuje státie pre viacero vozidiel.

INŽINIERSKE SIETE:
Dom je napojený na elektrinu, plyn, vodu, a kanalizáciu a taktiež disponuje vlastnou studňou, čo predstavuje značnú výhodu z hľadiska samostatnosti a nízkych prevádzkových nákladov. Kanalizácia zaručuje pohodlné a hygienické bývanie.

POZEMOK:
Pozemok je oplotený, má pravidelný obdĺžnikový tvar a je opticky rozdelený tujami na relaxačnú časť a záhradku, čo umožňuje oddych v súkromí priamo na pozemku. Celková plocha pozemku je 590m2 a rozmery sú 15x42m. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova.

ZARIADENIE A VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI:
Interiér domu je z väčšej časti vyprataný, čo novému majiteľovi umožňuje ihneď začať s rekonštrukciou a prispôsobením podľa vlastných predstáv.

NÁZOR MAKLÉRA:
Z pohľadu makléra, táto nehnuteľnosť predstavuje skvelú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú priestor na personalizáciu a prispôsobenie vlastným potrebám s výhodou priameho spojenia s prírodou a zároveň dobrým dopravným napojením.

Tento rodinný dom v Závode je ideálny pre každého, kto si praje kombináciu pokojného vidieckeho života s kompletnou občianskou vybavenosťou a bezproblémovým parkovaním. .

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: MA-65824.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

154 990 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9894