PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žemberovce, vhodný aj pre viacgeneračné bývanie - JnBWMeXQ6W5d

87 500 €


Nitriansky kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame vám na predaj zachovalý vidiecky dom s letnou kuchyňou a priestranným pozemkom v obci Žemberovce, okres Levice.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 875 m2 (orientačne š29 x d30 m. zastavaná plocha domu s prístreškom je približne 130 m2, zastavaná plocha letnej kuchynky je 67 m2. Celková rozloha zastavanej plochy pozemku je 556 m2. Zvyšná plocha pozemku je charakterizovaná ako záhrada.

Stavba je zhotovená z kameňa a čiastočne tehly, strecha valbová so zdravým krovom dostala v r. 2019 novú plechovú krytinu. Letná kuchynka bola postavená z kameňa, strecha sedlová s novou plechovou krytinou.

Dispozícia rodinného domu:
- 2 samostatné vchody do domu, obidva z bočnej časti domu
- presklená pavlačová chodba, 1 nepriechodná spálňa, 1 priechodná izba, ďalšia izba s vlastným vstupom z exteriéru - pôvodne komora s možnosťou prepojenia s ostatnými obytnými miestnosťami, ďalšia miestnosť pôvodne slúžiaca ako stajňa, ktorú je taktiež možné v prípade záujmu alebo potreby zobytniť. V zadnej časti domu bola pristavená prístavba s prestrešením, ktorá môže poslúžiť na parkovanie vozidla, príp. ako úložný priestor náradia alebo záhradnej techniky.

Dispozícia letnej kuchynky:
- vstupná chodba, 1 izba, kúpeľňa s vaňou, priestranná komora s oknom a výstupom na povalu využiteľná aj ako samostatná izba. K letnej kuchynke bol pristavený murovaný prekrytý altánok. Letná kuchynka je podpivničená - 1 miestnosť.

Interiér domu je v pôvodnom stave, dom je suchý a zdravý, drevené dvojokná, pôvodné omietky na stenách, príp. bez omietok, krásne zdravé drevené podhľady.

Is - dom nie je momentálne napojený na žiadnu z inžinierskych sietí, prípojky sú ale v tesnej blízkosti domu na pozemku. Letná kuchynka je napojená na elektrinu a obecný vodovod. Prípojka plynu sa nachádza pred pozemkom. Zdrojom úžitkovej vody je studňa na pozemku. Odpad je riešený žumpou, v dohľadnej dobe sa v obci plánuje kanalizácia.

Vykurovanie domu zabezpečovali v čase užívania kachle na pevné palivo. Vykurovanie letnej kuchynky takisto zabezpečujú kachle na pevné palivo. Ohrev teplej vody zabezpečí bojler.

Vedľa letnej kuchynky sa nachádza krásny zatrávnený a udržiavaný pozemok, ktorý dotvára veľmi pekný dojem z celej nehnuteľnosti.

Dom, ako aj letná kuchynka budú pred kúpou kompletne vypratané.

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa a bude pre predaj voľná podľa dohody.

Mesačné náklady na prevádzku domu závisia len od spotreby budúceho majiteľa, vykurovanie taktiež podľa spotreby dreva.

Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k RD ako aj parkovanie, pred bránou domu zaparkuje 1 vozidlo, vo dvore pohodlne až 4 vozidlá.

Obec Žemberovce disponuje takmer kompletnou občianskou vybavenosťou, nájdete tu potraviny, pohostinstvá, obecný úrad, poštu, materskú školu, základnú školu, zdravotné stredisko. Kompletnú občiansku vybavenosť zastreší mesto Levice, vzdialené do 13 minút cesty autom.

Pozemok je oplotený, susedia mladí a bezproblémoví.

Rodinný dom je možné využiť aj pre viacgeneračné bývanie, keďže letná kuchynka je obývateľná samostatne tak isto, ako aj vidiecky dom.

Taktiež je možné dom využiť aj na stále bývanie, prípadne na chalupárčenie s vlastným hobby.

Vzhľadom na stav nehnuteľnosti po dôležitej výmene strešnej krytiny, možnosť rekonštrukcie podľa svojich predstáv, lokalitu do 13 min. autom do okresného mesta, dokonca možnosť využiť pozemok na ďalšiu výstavbu rodinného domu, túto nehnuteľnosť rozhodne odporúčam.

Viac informácií Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke, neváhajte ma kontaktovať,

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 037 834 alebo na juditajanickova@haloreality.sk. ID ponuky: LV-61185.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

87 500 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID JnBWMeXQ6W5d