PonukaTopovať

Hľadáme hostesky a promotérov

1 500 €


Bratislava
Pridané: 23. 07. 2021

Absolvent
Nie

Hľadáme hostesky a promotérov. V dnešnej dobe je samozrejmosťou, že sa lepšie podujatie nezaobíde bez profesionálnych hostesiek a promotérov, ktorí napomáhajú pri registrácii klientov, organizácii podujatia a v neposlednom rade spríjemňujú atmosféru svojou prítomnosťou a profesionálnym vystupovaním.

Túto profesiu obľubujú ženy aj muži, ktorých úlohou je zviditeľniť určitý produkt, značku alebo službu a urobiť to pre zákazníkov atraktívnejšie a viditeľnejšie. Častokrát podporujú ich predaj a v neposlednom rade zvyšujú prestíž a všeobecné povedomie o samotnej značke, výrobku alebo službe. Väčšinou sa jedná o študentov, ktorí si touto formou privyrábajú na štúdium a životné náklady.

Práca formou zábavy
V prípade záujmu o prácu v hostessingu, viac informácií ako aj online registračný formulár nájdeš na stránke castingovej spoločnosti www. komparz. tv

COVID19: Rýchla a bezpečná registrácia z pohodlia domova ti zaberie menej ako 5 minút. Portál je reakciou na vypuknutie Corona vírusovej pandémie v marci 2020. Online priestor pomohol všetkým produkciám a umelcom zostať naďalej v kontakte s ostatnými.

CENA

1 500 €


Adrian Skonc

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

ID mxVbp0gmb1Q5