PonukaTopovať

Hľadáme tlieskačov do televízie a reklám!

1 500 €


Bratislava
Pridané: 23. 07. 2021

Absolvent
Nie

Slovenské filmové a televízne produkcie hľadáju nové „neokukané“ tváre na pozíciu: Komparzista, Štatista (vedľajšia postava vo filme, seriáli, reklame. Práca vhodná popri zamestnaní, štúdiu alebo vo voľnom čase.

Vyskúšaj si komparzovanie v televízii. Zaži pravú atmosféru pri nakrúcaní televíznych relácií. Komparz ti ponúka jedinečnú príležitosť, ako vyskúšať niečo nové, získať profesionálne skúsenosti, spoznať zaujímavých ľudí a popritom zábavou si zarobiť skutočné peniaze (bez potrieb hereckého nadania.

Zahoď obavy - nemusíš sa báť, že nevyzeráš ako herec z Hollywoodu. Pre komparz sa hodí každý. Raz potrebujeme malé deti, inokedy starých ľudí, študentov alebo typické mamičky z domácnosti. Nie sú tu určené žiadne podmienky, účinkovať v reklamách môže naozaj každý aj TY, jednoducho ktokoľvek. Nezáleží na vzhľade, veku či na postave.


Zarábaj s úsmevom!
V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, viac informácií ako aj online registračný formulár nájdete na stránke castingovej spoločnosti www. komparz. tv

COVID19: Rýchla a bezpečná registrácia z pohodlia domova ti zaberie menej ako 5 minút. Portál je reakciou na vypuknutie Corona vírusovej pandémie v marci 2020. Online priestor pomohol všetkým produkciám a umelcom zostať naďalej v kontakte s ostatnými.

CENA

1 500 €


Adrian Skonc

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

ID VA8qAnogbodn