PonukaTopovať

Investičná budova v Šíde - NA PREDAJ - EZA8804

150 000 €


Šíd
Pridané: 10. 05. 2024

ID:N024-18-JOZIE
Ponúkame Vám vhodnú a dobrú investičnú príležitosť v podobe kúpy a využitia viacúčelovej prevádzkovej budovy. Budova stojí v obci neďaleko mesta Fiľakovo a v minulosti bola využívaná ako predajňa potravín. Budova je postavená s jedným nadzemným podlažím o ploche využitia 417 m2 a čiastočným podpivničením s plochou využitia 208 m2. Stavba bola kolaudovaná v roku 1974 a od tej doby boli jej jednotlivé objekty rekonštruované. Jej súčasný technický stav nasvedčuje tomu, že životnosť stavby je určená znalcom na sto rokov. Dispozičné riešenie a technické vybavenie stavby dáva veľmi dobrý predpoklad na jej všestranné využitie čí už na výrobné, skladovacie, predajné resp. iné využitie v službách, prípadne aj k zriadeniu Domovu sociálnych služieb.
Dispozičné riešenie:
NADZEMNÉ PODLAŽIE: Zádverie, predajňa, chodba 2x, šatňa, WC 3x, sprcha, miestnosť pre upratovačky, kancelária, chodba, chladiaci box 2x, sklady pozostávajúce zo 6 samostatných miestností.
PRVÉ PODZEMNE PODLAŽIE: Miestnosť na skladové účely – chodba, schodisko, sklady pozostávajúce zo 7 miestností.
TECHNICKÉ VYBAVENIE A PREVEDENIE BUDOVY: Plynová prípojka, elektrická prípojka, vodovodná prípojka, kanalizácia so žumpou.
Založenie budovy je na základných pásoch z prostého betónu. Zvislé konštrukcie sú murované z tehál a pórobetónových prefabrikovaných panelov a strešná konštrukcia je plochá strecha s krytinou z asfaltových pásov. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšia úprava povrchov je farebná omietka, zateplenie fasády s polystyrénom hr. 10cm a keramický obklad na čelnej strane budovy. Okná sú drevené zdvojené, typizované. Dvere sú hladké plné a zasklené, typizované s oceľovou zárubňou. Vnútorné omietky sú hladké, štukové v hygienických zariadeniach sú keramické obklady stien. V prípade záujmu doporučujeme absolvovať osobnú obhliadku.
Predajná cena je 150 000 EUR
Prostredníctvom našich finančných špecialistov Vám pomôžeme s financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Ponúknite Vašu nehnuteľnosť na predaj ak uvažujete o jej predaji. Ozvite sa mi a určite sa dohodneme. Vždy mám, resp. viem rýchlo nájsť záujemcov, ktorí čakajú možno práve na Vašu nehnuteľnosť. Tiež uvítam typy na predaj a kúpu akýchkoľvek nehnuteľností, za typ sa dobre a seriózne odmením. Kontaktujte ma. Ďakujem.

CENA

150 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA8804