PredajTopovať

Izolácia eternitovej, plochej, plechovej strechy - 1M6q8P0v9qzR

30 €


Dunajská Streda
Pridané: 08. 07. 2024

Radi by sme sa Vám predstavili, ako firma poskytujúca služby týkajúce sa tepelnej izolácie a hydroizolácie plochých striech pre rodinné domy a takisto aj pre bytové domy.
Vďaka viac ako 20-ročným skúsenostiam, pravidelným školeniam a odborne spôsobilým spolupracovníkom, poskytujeme našim klientom prvotriednu prácu za dostupnú cenu.
Naša firma existuje od roku 1999 a od roku 2008 funguje ako s. r. o. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečenie izolácie a rekonštrukcie eternitovej, plechovej a plochej strechy proti vode a takisto aj zabezpečenie tepelnej izolácie.
Počas nášho pôsobenia na trhu sme realizovali viac ako 100.000 m2 izolácií striech pre spokojnosť našich zákazníkov, o čom svedčia naše domáce aj zahraničné referencie a takisto aj naši zákazníci, ktorí nám opakovane dôverujú.
Na nami zaizolovanú strechu poskytujeme 12 ročnú záruku. Ponúkame možnosť platby na splátky aj úver. Disponujeme s poistením zodpovednosti za škodu.

Kvalita vykonanej práce je kľúčovou pre rast našej firmy, preto je pre nás prioritou používanie čo najkvalitnejších materiálov.
Na naše izolačné práce používame výhradne originálne profesionálny izolačný materiál na strechy zo značiek Index, austrotherm, mapei, bauder, icopal.
Pracujeme s materiálom priamo od výrobcu, ktorý je držiteľom dvoch hlavných celoeurópskych certifikátov: Certifikát ISO 9001 - systém kvality a certifikát ISO 14001 - vplyv na životné prostredie.

Izolácia eternitových, plochých a plechových striech, aj bez demontáže!

- Modifikované bitumenové izolačné pásy
- Ponuka viacerých farieb a vzorov
- Izolačný materiál: Index.

Bezplatnou obhliadkou Vám uľahčíme rozhodnutie.

Kontaktujte nás s dôverou telefonicky alebo emailom!


Telefón: +421 915 437 039
Email: info@palaservis.sk
Web: www. palaservis. sk

CENA

30 €


Palaservis s.r.o.

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 1M6q8P0v9qzR