PredajTopovať

Jarný kvetový zmiešaný včelí med priamo od registrosného včelára - 9EjWEQ95nWQJ

6,49 €


Veľký Krtíš
Pridané: 05. 09. 2023

Predám Slovenský Jarný kvetový včelí med najvyššej kvality priamo od registrovaného včelára v centrálnom registri včelstiev (CRV. s povolením na priamy predaj medu konečnému spotrebiteľovi od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy vo Veľkom Krtíši (RVPS. ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).

Med má platné osvedčenie (povolenie) na používanie ochrannej známky Slovenský med ktorú vlastní a udeľuje SZV (Slovenský zväz včelárov) - viď. foto.

Ide o vysokokvalitný Slovenský Jarný kvetový včelí med priamo do registrovaného včelára, ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).

Ponúkaný med je 100% prírodný produkt bez konzervácie, farbív, E-čiek a pod. Med pochádza z vlastnej včelnice, ktorá sa nachádza na južnom Slovensku v čistom prostredí obci Dolinka v okrese Veľký Krtíš.

Tradícia včelárenia je v našej rodine zachovaná už od roku 1944, čo zaručuje pre spotrebiteľa najvyššiu možnú kvalitu ponúkaného medu.

Od nás dostanete čistý 100% prírodný Jarný kvetový včelí med bez akej koľvek úpravy, čiže v podstate od nás dostanete med priamo z úľa.

Jedná sa o med, ktorý bol vytáčaný tento rok.

Cena za 950 g (zaváracia fľaša 720 ml) medu je 6,49 EUR. Med je balený v sklenených pohároch po 950 g.

Je možný osobný odber v meste Veľký Krtíš prípadne v obci Dolinka.


V prípade záujmu med zasielam aj poštou alebo kuriérom 123kuriér, na dobierku alebo platbou vopred, v tomto prípade sa k cene medu pripočítava aj cena za dopravu podľa váhy balíka. Doprava je stanovené podľa cenníka Pošty prípadne cenníka 123kuriér (pri väčšine balíkoch je 123kuriér lacnejší alebo je drahší iba o niekoľko desiatok centov ako Pošta).V prípade záujmu o objednanie medu poprosím objednávku zaslať na e-mail (cez kontaktný formulár portálu) kde uveďte: úplnú adresu doručenia, kontakt na Váš mobil, zvolený druh doručenia poštou (na adresu alebo na poštu. alebo 123kuriérom a samozrejme o aký med máte záujem a v akom množstve.PS: Nezabudnite si pozrieť aj moje ostatné inzeráty kde nájdete ďalšie kvalitné včelie produkty ako napríklad agátový, repkový, pastovaný repkový, slnečnicový a zmiešaný kvetový včelí med, sušený peľ, voskové sviečky, včely a pod. všetko priamo od včelára.

CENA

6,49 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 9EjWEQ95nWQJ