PrenájomTopovať

Komerčné priestory v Lučenci na prenájom - EZA8488

1 200 €


Lučenec
Pridané: 08. 05. 2024

035-25-VETO3
3D obhliadka: my.matterport.com/show/?m=E5hf5M
Ponúkame Vám na prenájom komerčné / prevádzkové priestory v širšom centre Lučenca. Nachádzajú sa v jednopodlažnej skeletovej budove, kde je možnosť rozdelenia priestorov takmer neobmedzená. Podlahová plocha priestorov na prízemí a na prvom podlaží spolu: 336m2 .Prízemie budovy ponúka na využitie jednu veľkú miestnosť s dvomi oknami, vchodovými dvermi z ulice a jednou toaletou. Na prvom poschodí je priestor predelený na 4 miestnosti rôznych rozmerov, ktoré sa dajú ľubovoľne upraviť. Najväčšia miestnosť z nich, ktorá je orientovaná na východ má 5 okien a krásny štýlový, zrekonštruovaný balkón so strieškou. Ďalšie miestnosti sú orientované na západ a disponujú toaletou. Vnútorné steny priestorov nie sú nosné, preto sa dajú ľubovoľne premiestniť, alebo odstrániť, čím sa vytvorí jeden veľký priestor . Podlahy v miestnostiach na oboch podlažiach sú pokryté keramickou dlažbou, na ktorej je podlahová krytina Riga. Kúrenie je plynové - vlastným kotlom. Elektrika 230/ 380V, voda a kanalizácia mestská. Na vyčíslenie spotreby energie a vody sú k dispozícii merače. Budova v ktorej sa priestory nachádzajú, majú 60cm hrubé múry a výborné izolačné vlastnosti v zime aj v lete. Táto ich vlastnosť výrazne znižuje náklady na kúrenie a klimatizáciu. Budova prešla čiastočnou rekonštrukciou. Je zateplená a má novú fasádu, pri ktorej sa dbalo o zachovanie pôvodného charakteru budovy. Okná a dvere sú plastové. Strecha budovy je plechová . Prípojka na internet je zriadená. Pred budovou je neplatené parkovisko. Železničná a autobusová stanica je v blízkosti.
Využitie: kancelárske priestory, obchod a služby, reštauračné, športové, voľnočasové, opravárenské, výrobné a rôzne iné podnikateľské účely.

Priestory sa dávajú do prenájmu v celosti jednému nájomcovi, prípadne viacerým, ak je vzájomná dohoda na podmienkach medzi nimi možná. Priestory sú voľné ihneď!

Cena nájmu: 1200 eur /mesiac ( 1 depozit a 1 mes. nájom sa platí vopred)

Obhliadku priestorov Vám rada umožním, ohľadom termínu volajte na uvedené telefónne číslo, alebo ma kontaktujte mailom prosím!

CENA

1 200 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA8488