PonukaTopovať

Kvalitné masáže od šikovného maséra zaočkovaného na Covid, Bratislava, aj víkendy - Dl7r704XZqJj

Dohodou


Bratislava - Ružinov
Pridané: 23. 11. 2021

Ponúkame bankovú masáž, bankovanie, lávové kamene, masáž horných a dolných končatín, klasickú masáž, reflexnú masáž, športovú masáž, celotelovú 90 min masáž

Volajte 0944 27 00 59, aj víkendy

Klasická masáž prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii, odbúrava napätie, napomáha k psychickej rovnováhe. Patrí k najviac využívaným druhom masáže.

Športová masáž je veľmi podobná klasickej masáži, je však prispôsobená špeciálne pre športovcov a osoby, ktoré podávajú zložitejšie fyzické výkony. Od klasickej masáže sa líši najmä v rytme a intenzite masážnych hmatov. Slúži v prvom rade na zvýšenie kondície a uvoľnenie po náročnej fyzickej záťaži. Zároveň je vynikajúcou voľbou z hľadiska prevencie pri úrazoch. A čo je veľmi dôležité, nemalou mierou vplýva na naše psychické rozpoloženie, a tým na podané výkony.

Reflexná masáž sa odlišuje od klasickej masáže technikou hmatov a miestom aplikácie. Aplikuje sa na miestach, kde došlo k sekundárnym zmenám v dôsledku reakcie na iné primárne ochorenie. Pri reflexných masážach rehabilitačný pracovník uvoľňuje najprv povrchové a potom hlbšie uložené vrstvy a postupne prepracováva aj body maximálnej bolesti.

CENA

Dohodou


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID Dl7r704XZqJj