PrenájomTopovať

LETNÁ AKCIA-Obchodno / prevádzkový priestor v Lučenci na prenájom - EZB3700

324 €


Lučenec
Pridané: 03. 06. 2024

ID:129-26-VETO
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom obchodno- prevádzkové priestory na ulici T.G.Masarika v Lučenci. Nachádzajú na prízemí Domu služieb. Podlahová plocha priestoru: 108 m2, z toho 9 m2 tvoria sociálne miestnosti- toaleta, kuchynka, výlevka a prezliekáreň, alebo sklad. Samotný priestor pozostáva z dvoch častí o rozlohe 54m2 a 44 m2, ktoré sa dajú provizórnou stenou prípadne oddeliť.
Vchod je umožnený z dvoch strán - priamo z chodby v dome služieb, alebo z dvora, kde je aj parkovisko. Priestory prešli čiastočnou rekonštrukciou. Okná a vchodové dvere sú plastové, podlaha keramická a laminátová. Strop je v jednej časti priestoru pokrytý polystyrénovými kazetami v ktorých sú osadené stropné svietidlá. Jedna stena miestnosti pri vchodových dverách je úplne presklená a pokrytá nepriehľadnou fóliou. Je vhodná na reklamné pútače a nápisy. Kúrenie je plynové, voda je zavedená do kuchynskej časti. Sociálne miestnosti boli zrekonštruované nedávno. V budove je dostupný optický internet. Prenajímateľ je ochotný za symbolickú cenu zariadiť kanceláriu nábytkom podľa jeho možností.
Priestory sú vhodné na rôzne komerčné, podnikateľské účely- obchody, prevádzky, služby, kancelárie. Nachádzajú sa na frekventovanej, hlavnej ulici Lučenca. Sú voľné ihneď. Je preferovaný dlhodobý prenájom. V budove sú k dispozícii aj ďalšie voľne príestory s rozlohou 15, 17, 19, 35, 43 a 66 m2.

Cena nájmu : stará cena 360 Eur nová cena 324 Eur/mes s dph, plus 204, Eur s dph/mes. za energie (plyn, elektrina , voda) zálohovo
Jeden nájom a jeden depozit sa platí vopred pri podpise nájomných zmlúv

Radi Vás uvítame na obhliadke!
Termín si môžete dohodnúť na uvedenom tel. čísle, alebo cez mail.

CENA

324 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

44792000


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB3700