PonukaTopovať

Marketingový pracovník (srdcom aj dušou k autám) - 3B7Wl0VA7WjQ

800 €


Prešov
Pridané: 13. 07. 2022

Absolvent
Nie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie s maturitou
Výška mzdy
800

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho tímu Profigaráž hľadáme kolegu, ktorý bude spravovať naše produkty a produktové portfólio nášho e-shopu.

Budeš na pozícií, ktorá zahŕňa najmä:
- pridávanie nových produktov: budeš mať na starosti pridanie úplne nového produktu na našu stránku a všetky veci spojené s tým. Napríklad budeš pridávať nové kompresory či elektrocentrály do ponuky, alebo hydraulické lisy či gola sady

- aktualizácia popisov a obsahu: každý popis potrebuje vždy upgrade. Budeš dopĺňať informácie o produktoch, pridávať kľúčové slová a hrať sa s popismi, aby to bolo pre zákazníka zaujímavejšie

- vytváranie nových kategórií: keď sa nahromadia produkty, vytvoríš novú kategóriu o ktorú sa budeš ďalej starať. Spravíš jej nádherný popis podľa SEO pravidiel a urobíš ju čo najzaujímavejšiu pre nášho zákazníka

- vytváranie parametrických filtrov k produktom: náš zákazník si niekedy vyberá aj podľa výkonu, počtu litrov a iných vecí. Budeš detektívom, ktorý bude zisťovať tieto informácie a zapracuje ich do produktov.

- tvorba článkov k témam ako je náradie, servis áut a motoriek, a pod. máme tú najlešiu zákaznícku podporu, no tiež potrebuje zákazníkovi podať, čo najpresnejšie informácie a ver nám, že niektoré otázky sa budú opakovať. Preto im pomôžeš spracovať najčastejšie otázky do článku, ktorý bude barličkou ako pre nich tak aj pre našich zákazníkov.

Čo by si už mal mať?
- určite technické znalosti (vieš rozoznať dvojtaktný a štvortaktný motor a pomer 1:50 ti nie je cudzí alebo poznáš legendárnu značku M2T)
- predošlú skúsenosť v e-shope, ideálne s platformou shoptet, ale nie je to podmienkou
- záľubu do "motorového" napr. motocross, športové autá, motorky
- veľmi dobrú gramatiku v písomnej forme (proste ovládaš i/y)

Práca je vhodná pre tých, ktorí sa rozumejú autám a autá sú ich koníčkom. Uvítame aj záľubu v marketingu, ale čo nevieš, naučíme Ťa. Pracuješ od pondelka do piatka, víkendy voľné. Pracovná doba je od 08:00 do 16:30 hod, takže ti ostane ešte niekoľko hodín na zábavu, relax, vzdelávanie a na kvalitný spánok.

Mzda je garantovaná fixná + sa k nej viažu výkonové prémie

Niekedy môžeš pracovať aj home office, ale preferujeme prácu z našej firmy. Len ten, kto pozná produkty, vidí ich a zoznamuje sa s nimi napíše najlepší produktový popis
Zamestnanecké výhody, benefity
Multisport karta, pretože v zdravom tele je zdravý duch
Výrazné zľavy na náš sortiment. už nikdy nemusíš hľadať darčeky
Snack bar vo firme
Informácie o výberovom konaní
Pri odosielaní životopisu nám nezabudni napísať niečo málo o sebe, nepotrebujeme motivačný list ale napíš nám čo ťa baví, prečo si sa rozhodol reagovať.

Spätne Ti odošleme informačný e-mail, kde budeš mať podrobnejšie informácie o výberovom konaní. Následne si dohodneme telefonát, potom ti zašleme domácu úlohu, na ktorej budeš pracovať a tých najlepších pozveme na pohovor.

Spätnú väzbu dáme každému jednému uchádzačovi! Záleží nam na kvalite a rýchlosti odpovede.

CENA

800 €


Lea

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 3B7Wl0VA7WjQ