PredajTopovať

Maximuscle Cyclone. Najlepší proteín na svete - L3BrZKwXqA5K

35 €


Svidník
Pridané: 12. 11. 2020

Predám Maximuscle Cyclone. Najlepší proteín na svete. Dôvod predaja, dostal som „pruh“. Kvôli pandemií Covid-19, operujú len akútne stavy, takže, neviem kedy to využijem. Určite sa dá dohodnúť na CENE. + pridám energy gél; L-carnitine drink; podľa dohody a výberu. a kombinácií produktov, ktoré mám na predaj!
Pre porovnanie cien, skúste google! Pozri aj Ostatné inzeráty!
Viac info mailom.
Športový doplnok Maximuscle Cyclone - Cyclone je vysoko kvalitný športový doplnok typu „všetko v jednom“ od spoločnosti Maximuscle. Dodáva kvalitné bielkoviny s kreatínom, glutamínom, hmb a ďalšími prísadami na budovanie svalov.

Maximuscle’s Cyclone je vynikajúci produkt, ktorý prináša výsledky, ktoré pocítite do siedmich dní. Dodáva telu jedinečnú kombináciu srvátkového proteínu a životne dôležitých živín, ktoré vaše telo potrebuje na podporu rastu, sily a regenerácie svalov pri náročnom tréningu. Po intenzívnom tréningu Cyclone urýchľuje doplňovanie svalov, s rýchlejšou regeneráciou zásob glykogénu ako samotnými sacharidmi.


Žiadny iný vzorec na trhu neobsahuje účinnú kombináciu srvátky Biomax, monohydrátu kreatínu, glutamínu, extraktu Suma (Beta-Ecdysterone) spolu s patentovanými systémami absorpcie kreatínu a glutamínu, ktoré sú špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovali optimálne výsledky v spojení s vašim režimom silového tréningu.

Britská jednička v predaji svalovej hmoty „všetko v jednom“

Produkt Maximuscle’s Cyclone odvádza zmätok z toho, ktoré produkty si vziať. Vezmite si jednoducho 2 porcie denne, jednu ráno a jednu po tréningu (alebo popoludní. Produkt bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa dal okamžite zmiešať s vodou bez mixéra, a dodáva sa v šiestich vynikajúcich príchutiach: čokoláda, jahoda, banán, vanilka, čokoládová mäta a pomaranč.

Laktóza, cukor obsiahnutý v mlieku, je známou príčinou vetra a žalúdočných ťažkostí. Srvátka Biomax obsahuje len najmenšie minimum, takže je vhodná pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou laktózy. Tiež nenájdete bielkoviny nízkej kvality, ako je kazeín alebo sójový proteín, ktoré vám umožnia vychutnať si zisky bez toho, aby ste mali žalúdočné ťažkosti, vietor alebo nadúvanie.

Každá denná porcia poskytuje 10 g glutamínu a 10 g monohydrátu kreatínu Maxpure, čo výskumy ukazujú, že v kombinácii s vašim posilňovaním môžu zvýšiť veľkosť a silu svalov. Maximuscle’s Cyclone, prijatý po intenzívnom tréningu, urýchľuje tankovanie svalov pri regenerácii zásob glykogénu rýchlejšie ako samotné sacharidy. Taktiež vám ponúka 3 000 mg Hmbtm, o ktorom nezávislý výskum ukázal, že pomáha predchádzať rozpadu svalov po silovom tréningu. Ako ďalšia pomoc pri raste svojich svalov získate denne takmer 50 g pokročilého srvátkového proteínu Biomax a ďalších 10 g glutamínu a tiež beta-ekdysterón, ktorý je prírodným výťažkom zo semien Sumy a brazílskeho ženšenu, ako ich používa sila východného bloku a siloví športovci. Maximuscle’s Cyclone je vynikajúci vzorec, ktorého výsledky sa prej

CENA

35 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID L3BrZKwXqA5K