PonukaTopovať

Mechanik stavebných strojov – Cottbus - ESC0575

Dohodou


Piešťany
Pridané: 10. 01. 2020

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie bez maturity
Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk
Úroveň jazykových znalostí
Aktívny užívateľ

Nemecko – Cottbus Nájdite si stabilné pracovné miesto so Silverhand ihneď! Silverhand je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
Pre našeho významného klienta v Nemecku hľadáme s nástupom ihneď Mechanik stavebných strojov – Cottbus
Vaše úlohy: - opravy, údržba a servis stavebných strojov - čítanie z montážnych plánov - riešenie problémov - analýza porúch Váš profil: - podmienka -komunikatívna znalosť nemčiny. bude telefonicky overená) - ukončené odborné vzdelanie - zámočník, automechanik - prax v odbore
- vlastné auto výhoda - samostatná práca - remeselne zručný Ponuka: - mzda 2300 – 2400 € / 168 hod netto - týždenné zálohy (150 - 250 Euro) - ubytovanie si hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď - pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom - platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom - rodinné prídavky na dieťa - nárok na dovolenku - veľmi dobrá podpora od našeho tímu v Nemecku.

CENA

Dohodou


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID ESC0575