PonukaTopovať

Na predaj 5 izbový klimatizovaný rodinný dom v tichej časti obce Orechová Potôň - EZA9865

279 000 €


Orechová Potôň
Pridané: 15. 05. 2024

Na predaj: 5-izbový klimatizovaný dvojgeneračný rodinný dom v Orechovej Potôni. Dom je postavený z tehál. Plocha: úžitková 372m2, zastavaná 124m2, altánok 17 m2, pozemok 552m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Okná plastové dvojsklo (sieťky a žalúzie). Podlahy sú pokryté dlažbou. Nedávno prešla kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu elektriky, vody, stúpačky a strechy.
Prístup k domu je po asfaltovej ceste, nachádza sa v tichej lokalite s rovinatým pozemkom.
Ak hľadáte domov v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do mesta, tento 5 izbový rodinný dom v obci Orechová Potôň môže byť ideálnou voľbou. Na parcele nájdete aj menší záhradný altánok. Inžinierske siete sú: elektrika, plyn, voda zo studne, žumpa (predpríprava na kanalizáciu). Dom sa predáva v čiastočne zariadenom stave. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.
Cena 279 000 €

Video Youtube: youtube.com/watch?v=5Li-MOZpec8
TikTok: finanzpartnerrealityds

Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o tejto jedinečnej príležitosti a uskutočnili obhliadku.
Vaša šanca na dokonalé bývanie je tu. Nezmeškajte ju!

V cene nehnuteľnosti je provízia pre RK a kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností).

Vzdialenosti: Dunajská Streda 8km (11min.), Šamorín 20km (16min.), Bratislava 44km (32min.), Veľký Meder 31km (28min.), Győr, Maďarsko 47km (48min.)

CENA

279 000 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9865