PonukaTopovať

Na predaj novopostavené 4-izbové bungalovy v obci Bodíky - EYB9392

249 000 €


Bodíky
Pridané: 12. 02. 2024

F069-12-KADA3
Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj dva vedľa seba stojace bungalovy v okrajovej časti obce Bodíky. Obec Bodíky sa nachádza v okrese Dunajská Streda, vzdialená od mesta Dunajská Streda 25 km, od Gabčíkova 12 km, 46 km od Bratislavy (40 minút), do Šamorína je možnosť prepravy kompou z Vojky nad Dunajom smer Kyselica, ktorá je od mesta Šamorín vzdialená 9 km.
V Bodíkoch si prídu určite na svoje milovníci rybolovu a vodných športov, ako je pádlovanie v lužnom lese, ale aj kúpanie sa a iné druhy športov na Šulianskom jazere. Je vhodný na celoročné trvalé bývanie alebo na rekreačné účely.
Bungalovy stoja na pozemkoch s rozlohou 410 a 431 m2. Zastavaná plocha predstavuje 124 m2, úžitková plocha domu je 95,53 m2. Sú kompletne oplotené a každý bungalov má 2 parkovacie miesta pred domom.
Domy disponujú chodbou s vyčleneným priestorom na vstavanú skriňu, tromi samostatnými nepriechodnými izbami, jedna izba v ľavej časti domu, vhodná na zariadenie pracovne, dve izby v pravej časti domu, vhodné na zariadenie spálne a detskej izby, veľkou priestrannou a pekne presvetlenou obývacou miestnosťou spojenou s kuchyňou, krásnou priestrannou kúpelňou so sprchovacím kútom spojenou s toaletou, samostatnou toaletou pri vstupných dverách a malou miestnosťou, ktorú je možné využívať ako špajzu alebo technickú miestnosť. Z každej izby a z kúpelne sa vychádza na terasu.
Možnosť nahliadnutia do priestorov domu máte prostredníctvom nasledujúceho 3D linku, ktorý skopírujete do svojho prehliadača:
https://tour.pivo.app/view/cbcefd55-186d-48fb-b24e-462f41de6469
Domy sú napojené na elektrickú energiu, verejný vodovod a kanalizáciu. Predávajú sa v stave HOLODOM s komplet sanitou a elektrickým bojlerom. Domy disponujú aj predprípravou na krb a klimatizáciu. Kúrenie je v celom dome elektrické podlahové s možnosťou regulácie v každej miestnosti prostredníctvom termostatov.
Cena za dom je 249 000 €.
V prípade, ak Vás nehnuteľnosť zaujala, ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať a dohodnúť si obhliadku. Teším sa na Vás.
Realitná kancelária vybaví kompletnú zmluvnú dokumentáciu, úrady, notárov a kataster za Vás.

CENA

249 000 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB9392