PredajTopovať

Na predaj pozemok v katastri Lučenec - R6ybkemgor3D

Dohodou


Lučenec
Pridané: 05. 07. 2023

Balkón
Nie
Garáž
Nie
Lodžia
Nie
Pivnica
Áno
Plocha obytnej časti
452 m2
Stav nehnuteľnosti
Pôvodný stav
Terasa
Nie
Výmera pozemku
4638 m2

Ponúkame na predaj pozemok v katastri mesta Lučenec. „Žiť ako na vidieku a pritom bývať v meste. “
Na pozemku je záhrada s ovocnými stromami. miestom na sadenie, jedna hospodárska budova s priestorom na senník, chovanie hospodárskych zvierat, priestorom na uskladnenie poľnohospodárskych strojov, murovaný kurník a obytná budova so šiestimi izbami, kuchyňou, kúpeľnou. Všetky budovy sú postavené z kvalitných pálených tehál. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Odpad je riešený septikom. Elektrika je zavedená v obidvoch budovách. Obytná budova je čiastočne podpivničená kde je čerpadlo na vodu a miesto na skladovanie vína. zeleniny a podobne. Pozemok sa nachádza na adrese Parný mlyn v bezprostrednej blízkosti občianskej vybavenosti. Pošta, škola, zdravotnícke stredisko je do 10 minút chôdzou. Zastávka mestskej hromadnej dopravy je do 5 minút. V blízkosti je nákupné miesto Stop-shop. Prístupová cesta je asfaltová. Medzi obytnou budovou a cestou je kvetinová záhradka. Okolie je nádherné a úplne tiché, kľudné. Do 10 minút sa viete dostať na Lučenskú priehradu. ktorá je teraz po oprave veľmi vyhľadávaným miestom na relax, prechádzky, kúpanie, rybolov,
Pozemok je vhodný na kľudné bývanie so sebestačným pestovaním vlastného ovocia, zeleniny, dostatočným priestorom na chovanie hydiny prípadne dobytka a priestorom na vlastné nápady.
Tiež je vhodný ako investícia na rozpredanie na stavebné pozemky vzhľadom na svoju veľkosť a umiestnenie v blízkosti mesta a Lučenskej priehrady. Vzhľadom na svoje umiestnenie je pozemok vhodný aj ako miesto pre sídlo firmy, skladové priestory.
Záhrada: 2 522 Výmera v m²
Zastavaná plocha a nádvorie: 1 664 m²+ domy 452 m² = 2 116

2522+1664+452 = 4 638 m² spolu všetko
Info. 0908 527444 prípadne mail:sasiklaci@gmail.com

CENA

Dohodou


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID R6ybkemgor3D