PonukaTopovať

NOVOSTAVBA RODINNÉHO BUNGALOVU S KRÁSNOU ZÁHRADOU - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - EZB5221

155 000 €


Vyšné Valice
Pridané: 10. 06. 2024

ID:N005-12-ANOE
VIDEO SI POZRITE VLOŽENÍM TOHTO LINKU DO PREHLIADAČA: www.youtube.com/watch?v=rk3Vrt7TXYg&ab_channel=realitnáŠtvoRKa
POPRECHÁDZAJTE SA PO DOME VLOŽENÍM TOHTO LINKU DO PREHLIADAČA: my.matterport.com/show/?m=t4YeWnNBn8o
Exkluzívne vám ponúkame novostavbu rodinného/rekreačného domu určeného pre náročného klienta, ktorý hľadá kvalitne postavený, zariadený a plne vybavený dom, do ktorého už netreba investovať, stačí sa len nasťahovať a užívať si maximálne pohodlie v nádhernej prírode.
Dom je prízemný, typu bungalov, jeho podlahová plocha predstavuje 85m2 terasa o rozlohe 8m2. Celková rozloha pozemku je 2585 m2, v súčasnej dobe sa rieši dokúpenie vedľajšieho pozemku o rozlohe 900m2, ktorý si bude môcť užívať už nový majiteľ tejto nehnuteľnosti a bude to zahrnuté do tejto ceny nehnuteľnosti. Celá výstavba bola realizovaná certifikovanou stavebnou spoločnosťou, k dispozícii sú projekty, kolaudačné rozhodnutia, revízne správy a tiež projektová dokumentácia na výstavbu garáže, ktorá ešte nebola zrealizovaná.
Dom je postavený z tehál zn. Porotherm, je zateplený 10 cm polystyrénom, strecha je pokrytá betónovou škridlou zn. BRAMAC, na celom dome sú plastové okná. Miestnosti sú vykurované elektrickými konvektomatmi, ďalším zdrojom tepla je aj šamotový sporák na drevo, ktorý môže slúžiť na varenie, pečenie a je zároveň zabezpečuje vynikajúcu výhrevnosť. Tento sporák je napojený na azbestový komín s krbovou vložkou. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom v kúpeľni. Voda je čerpaná z vŕtanej studne o hĺbke 30m s objemom zásobníka na 500 litrov vody, do domu je zavedená elektrina 230/400V, na odpadovú a splaškovú vodu je osadená certifikovaná betónová nádrž s objemom 5000 litrov. K dispozícii je televízia aj internet.
Dom dispozične pozostáva z chodby, spálne, detskej izby, kúpeľne so sprchovým kútom a WC, a kuchyne prepojenej s obývacou izbou, z ktorej je umožnený východ na terasu a tá je zárukou príjemného posedenia s nádherným výhľadom na okolitú záhradu plnú nízkokmenných, aktívne rodiacich ovocných stromov, o ktoré je profesionálne postarané. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so zabudovanou sklokeramickou varnou doskou a chladničkou.
Benefitom pre milovníkov ovocných stromov sú vynikajúce podmienky na ich pestovanie a vo svojej záhradke nájdete 40 rodiacich ovocných stromov: 14 sliviek rôznych odrôd, 5 hrušiek rôznych odrôd, 3 marhule, 5 čerešní skorých aj neskorých, 2 duly, 2 višne, 4 orechy (aj červené pre alergikov), a 5 jabĺk. Na polievanie záhrady je k dispozícii aj druhá studňa situovaná v zadnej časti záhrady.
Dom sa nachádza vo veľmi pokojnej, tichej, čistej a udržiavanej obci plnej prírody a samotná poloha domu Vás takmer určite milo prekvapí. Vedie k nej asfaltová príjazdová cesta, ktorá je v celej obci. Nie je tu takmer žiadna premávka a ničím nerušený oddych je tu zárukou.
Cena: 155 000 € vrátane zariadenia aj spotrebičov - tak, ako je viditeľné na záberoch.
Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

155 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

51884275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB5221