PredajTopovať

Novostavba rodinného domu na kľúč vo Finticiach - 6J7bvoBaZWjG

220 000 €


Fintice
Pridané: 23. 11. 2021

Balkón
Nie
Garáž
Nie
Lodžia
Nie
Pivnica
Nie
Stav nehnuteľnosti
Novostavba
Terasa
Áno
Výmera pozemku
823 m2

Chcete bývať v pokojnom prostredí v obklopení lesa, v novostavbe a s možnosťou kompletného servisu bez starostí dokončenia? Ponúkame na predaj rodinný dom v procese výstavby firmou Simax po, ktorá má v okolí PO postavených cez stovku domčekov.

Pozemok má výmeru 823 m2, zastavaná plocha domu je 130 m2, súčasťou bude vlastná studňa, žumpa, pivnica, terasa, 3x izba+ obývačka s otvorenou kuchyňou, špajza, technická miestnosť, kúpeľňa a 2xWC. Prístupová cesta je obecná, zatiaľ spevnená s verejným osvetlením a perspektívou obecných IS. Základné info o stavbe: Jedná sa o murovanú stavbu /aj vnútorné priečky/ murivo Ytong, železobetónový základ a veniec, valbová strecha s úložným priestorom a krytinou Bramac, plastové okná Hesta, podlahové teplovodné kúrenie, tepelné čerpadlo Buderus, vonkajšia izolácia polystyrén, stropná striekaná izolácia, vnútorné a vonkajšie omietky, hygienický náter, fasáda. Samozrejme aj všetky zásuvky a vypínače. Pôdorys s izbami a pohľady nájdete v inzeráte. Cena holodomu s pozemkom je 220 000 EUR.

Klient si môže nechať dom aj dokončiť ako sa hovorí na kľúč. Môže si vybrať dvere, zárubne, umývadlá, sanitu, podlahy, dlažby a podobne. Tam by bol príplatok približne 15 000 EUR. Cena by závisela konkrétne od vybratých vnútorných doplnkov a zariadení.

Pokojne volajte ohľadom ďalších informácii. Poradíme s financovaním a osobne doladíme všetky technické otázky.

CENA

220 000 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 6J7bvoBaZWjG