PonukaTopovať

Obnova dát z harddiskov, usb diskov, usb kľúčov, pamäťových kariet, smartfonov a iných médií

Dohodou


Prešov
Pridané: 03. 12. 2020

Ponúkam Vám pomoc s obnovou dát z vymazaných, sformátovaných, alebo inak poškodených HDD diskov - ssd diskov - usb diskov - usb kľúčov - pamäťových kariet zo smartfónov, fotoaparátov, kamier a iných záznamových médii. Je možnosť aj obnovy nečitateľných dát z CDčiek, alebo DVDčiek a interných pamätí smartfónov, pokiaľ nebol na zariadení vykonaný hard reset, alebo reset do továrenských nastavení a pokiaľ sú pamäťové moduly funkčné.

Dáta na SSD diskoch ktoré sú od výrobcu naspájkované priamo na základnú dosku notebookov Neobnovujem! Nakoľko je problém takýto disk vybrať bez poškodenia radiča, alebo DPSky.

Čo potrebujem vedieť?
1. O aké záznamové médium ide? Hdd, ssd, usb disk, usb kľúč, Smartfón, cd, dvd, pamäťová karta, Iné

2. Ako sa zariadenie správa? Systém ho nedetekuje? Javí sa ako nenaformátované? Vydáva cvakajúci zvuk pri HDD? Nejak inak?

3. Ako ste o dáta prišli? Formát, Pád zariadenia na zem, Nekorektné odobratie USB kľúča so systému, Neumyselné vymazanie, Pri poškodení operačného systému, Inak, ako?

4. Aké dáta chcete obnoviť? Fotografie, Videa, Dokumenty, Databázy, Hudbu, alebo nejaké neštandardné dáta týkajúce sa rôzných projektov?

5. Ak bol disk súčasťou NASu, aký typ NASu to bol? Aký bol systém súborov? Bol súčasťou Raidu? O aký Raid išlo? Boli súbory na disku šifrované?

6. Obnova dát je časovo náročná, zavisí od veľkosti a spôsobu poškodenia, preto sa rozhodnite aké dáta majú pre Vás cenu, čo si necháte obnoviť. Za 1GB obnovených dát si účtujem 30€ a určite asi nebudete chcieť obnovovať niekoľko TB disky plné filmov, pretože to nerobím. Je treba počitať s tým že na 100% sa nepodarí žiadna obnova.

Cena obnovy je dohodou a závisí od veľkosti disku a množstva obnovených dát.

CENA

Dohodou


Martin

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0940 847 474

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID Y7ZWDjD5qpOv