PredajTopovať

Ozziquip Tiger MkII

2 150 €


Bratislava I
Pridané: 16. 07. 2022

Minibager Ozziquip Tiger Mk2 je kompaktný multifunkčný stroj. Je malý, výkonný a všestranný. Vďaka šírke iba 825 mm sa dostanete do veľmi stiesnených ťažko prístupných priestorov. Disponuje výkonným zážihovým motorom Briggs & Stratton s výkonom 13,5 koní s elektrickým štartovaním na kľúč.
Ozziquip Tiger je dodávaný s 20cm, 30cm lopatou na kopanie a 60cm vedrom na blato, plus rozrývačom na rozdrvenie pôdy a drapákom na zdvíhanie napr. kamene alebo klády. Mimoriadne praktický rýchlovýmenný systém umožňuje rýchlu výmenu nástavcov.

Prevodovka a otočný kĺb umožňujú polomer otáčania o 360 °. Ozziquip Tiger je dodávaný so vzdialenými hydraulickými výstupmi pre pridanie šneku (až 300 mm) v akejkoľvek fáze.

Hĺbka kopania je masívnych 145 cm a výška sklápania 168 cm robí z tohto stroja všestranného driča. Nízky povrchový tlak v kombinácii s gumovými pásmi a všestrannosť zaisťujú minimálne poškodenie pôdy, čo je obzvlášť dôležité pri práci na záhradách.

Skladacia strieška, hydraulická dozérová radlica a intuitívne jednoduché ovládanie ideálne dopĺňajú výkon tohto minirýpadla.

CENA

2 150 €


andrewrijencka

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID kOdbem19zbVY