PonukaTopovať

Polyfunkčná budova v obci Rakovec nad Ondavou iba 20km od Michaloviec - Skvelá p - EZA9606

Zadarmo


Rakovec nad Ondavou
Pridané: 13. 05. 2024

Toto polyfunkčné zariadenie, nachádzajúce sa v obci Rakovec nad Ondavou, iba 20km od Michaloviec, predstavuje jedinečnú príležitosť pre podnikateľov a investičné projekty. S celkovou rozlohou pozemku 2533 m2 a 4 samostatnými priestormi, je toto zariadenie pripravené na rôzne účely.

Vlastnosti polyfunkčného zariadenia:
Reštauračné priestory (Pohostinstvo): Prvý priestor je vhodný pre reštauračné (pohostinské) zariadenie a obsahuje aj skladové priestory na uskladnenie potravín a vybavenia.
Obchodné (Kancelárske) priestory: Druhý priestor je ideálny pre obchodné alebo kancelárske využitie, poskytuje dostatok miesta na vytvorenie troch kancelárií a recepcie.
Veľký skladový priestor s vysokým stropom: Tretí priestor je priestranný skladový priestor s vysokým stropom, čo umožňuje uskladnenie väčších objemov tovaru alebo technického vybavenia.
Delené skladové Priestory: Štvrtý priestor je rozdelený na dva menšie sklady, čo je ideálne pre triedenie a organizáciu rôznych tovarov alebo materiálov.

Prístup k všetkým Prípojkám: Táto budova je plne pripojená na všetky inžinierske siete- elektrika, voda, plyn, kanál a bonusom je studňa v zadnej časti pozemku.
Výborná lokalita: Nachádza sa v strede obce Rakovec nad Ondavou, čo umožňuje jednoduchý prístup pre zákazníkov alebo klientov.
Možná dohoda: Ak hľadáte flexibilitu pri investovaní, je možná dohoda o rozpredaní jednotlivých častí tejto budovy.

Toto polyfunkčné zariadenie je pripravené na rôzne podnikateľské a komerčné aktivity. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť investovať v tejto lokalite za priaznivú cenu. V cene je už zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a aktívna pomoc pri vybavovaní úveru.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať ,veľmi rád si s Vami dohodnem osobné stretnutie a zodpoviem Vám všetky Vaše otázky.

rusnak@novebyvaniereality.sk 0951 381 363

CENA

Zadarmo


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9606