PonukaTopovať

Ponuka práce-upratovanie kancelarskych priestorov - nitra - E2abBxROrwvg

Dohodou

Nitra
Pridané: 19. 05. 2021

Upratovanie kancelarskych priestorov
Ponuka práce na upratovanie:

https://www. ok-trend. sk/kariera/upratovanie-kancelarskych-priestorov. html

Chcete byť súčasťou nášho tímu? Ak spĺňate požadované predpoklady neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom mailu.

Lokalita: Nitra a okolie

Náplň práce:

upratovanie kancelárskych priestorov
Ponúkaný plat: 312 eur brutto

Druh pracovného pomeru: polovičný Tpp, dohoda alebo brigadnicky DVP

Nástup možný - ihneď

Pracovná doba: od 16:00 hod do 19:30 hod

Požiadavky:

Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Časová flexibilnosť
Predchádzajúce skúsenosti s upratovaním výhodou
Vodičský preukaz výhodou

Vyžadujeme:

zodpovednosť
bezúhonnosť
spoľahlivosť
dochvíľnosť
pedantnosť

Informujte nás v žiadosti napríklad:

S akými upratovacími strojmi viete zaobchádzať? (vysávač, tepovač, parný čistič, a pod. )

Žiadost, životopis zasielajte na info@ok-trend. sk kde budú priradené do evidencie uchádzačov, alebo môžete vyplniť online formulár na https://www. ok-trend. sk/kariera. html
Ďalšie informácie nájdete na našej stránke https://www. ok-trend. sk/

CENA

Dohodou

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID E2abBxROrwvg