PonukaTopovať

Ponuka práce – výrobný pracovník/Holandsko/práca v mäsovýrobe

12 €

Zahraničie
Pridané: 15. 07. 2022

Absolvent
Áno
Výška mzdy
12

Spoločnosť Promessa Deventer BV je moderný závod na spracovanie mäsa. Spoločnosť zásobuje niekoľko obchodných reťazcov v Holandsku.

Mzdové podmienky:

•12,11€(brutto)

Príplatky:

•Za nadčasy (nad 40hodín týždenne) – 50%
•V sobotu po 2 odpracovaných hodinách – 100%

Náplň práce:

•Balenie mäsa
•Mletie mäsa
•Výroba údenín
•Etiketovanie

Benefity:

•Príplatky za nadčasy a soboty
•Príspevok na dovolenku 8% z týždenného príjmu
•Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
•Bezplatné cestovanie do práce z firemného ubytovania – firemnými autami, z vlastného ubytovania preplácané zamestnávateľom
•Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
•Starostlivosť koordinátora v Holandsku
•Poistenie Holland Zorg
•Týždenné vyplácanie – prevodom na účet (v utorok)

Požiadavky:

•Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni A2
•Pripravenosť na prácu pri nízkych teplotách (cca 6 °C)
•Vodičský preukaz typu B (výhodou)

Ubytovanie:

•Zabezpečené zamestnávateľom

Pracovné dni a hodiny:

•Oddelenie balenia od 7:00hod do konca výroby
•Oddelenie etiketovania od 8:00hod do konca výroby

Kontaktujte nás cez správu, email - jobs@kentexpersonnel.co. uk alebo na telefónnom čísle +421 947 940 864

Ďakujeme Vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!

CENA

12 €

Silvia Klenková

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

ID 6LjrYAK7zr5R