PonukaTopovať

Predaj 7- izbového rodinného domu Michalovce - EZA9605

285 000 €


Michalovce
Pridané: 13. 05. 2024

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka čiastočne zariadený poschodový dom v lukratívnej časti Michaloviec. Úžitková plocha domu je 276m2 a plocha pozemku 648m2. Dom pozostáva s prízemnej časti, prvého, druhého poschodia a pivničných priestorov. V prízemnej časti sa nachádza- chodba so vstavanou skriňou, obývačka s gaučovou súpravou, kuchyňa s kuchynskou linkou a jedálenským stolom a jedna izba. Na medziposchodí sa nachádza kúpeľňa. Prvé poschodie pozostáva z troch nepriechodných izieb s balkonom. Na ďalšom medziposchodí sa nachádza kupeľka s vaňou a sprchovým kútom. Druhé poschodie pozostáva z troch nepriechodných izieb a samostatného wc. Pivničné priestori služia na odkladanie potravín a ako technická miestnosť. Na oplotenom pozemku sa nachádza garáž. V blízkosti tejto nehnuteľnosti sa nachádza 1. ZŠ, potraviny, zastávka MHD a hotel Mousson. Cena je 285 000 eur.
V cene je už zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a aktívna pomoc pri vybavovaní úveru.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať, veľmi rád si s Vami dohodnem osobné stretnutie a zodpoviem Vám všetky Vaše otázky.

rusnak@novebyvaniereality.sk 0951 381 363

CENA

285 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9605